Rasnačs: skapja pārvešana bija ārkārtas gadījums

0 Komentāru
Rasnačs: skapja pārvešana bija ārkārtas gadījums
FOTO: LETA

Tikpat skaļā, cik muļķīgā skandālā iekūlies tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs. Klajā nākusi informācija, ka nesen, pārvācoties uz jaunu mājvietu, viņš izmantojis dienesta mikroautobusu, lai pārvestu skapi. Rasnačs atzinies, ka tāda lieta bijusi un atvainojās. Taču skaidroja, ka tas bijis ārkārtējs gadījums.

Ministra preses sekretārs apliecinājis, ka 30. martā pusdienas pārtraukumā ministra skapis ar Tieslietu ministrijas mikroautobusu steidzamības kārtā pārvests no Āgenskalna uz dzīvokli Rīgas centrā.

Par degvielu ministrs iedevis 20 eiro ministrijas šoferim. Atskaiti par to, vai nauda iztērēta degvielai, ministrs gan neesot prasījis. Pēc saceltās ažiotāžas šodien Rasnačs publiski atvainojās.

Ejot uz valdības sēdi ministrs uz īsu brīdi atkal apstājās, cenšoties skaidrot, ko nozīmē viņa sacītais, ka skapja pārvešana bijis ārkārtas gadījums.

Rasnača skapja skandāls ir atbalsojies ar ministra pārstāvētajā partijā. Nacionālā apvienība sola izvērtēt ministra rīcību pēc viņa paskaidrojumu uzklausīšanas. Tikmēr premjers Māris Kučinskis norādījis, ka Rasnačs sniedzis sliktu piemēru valsts pārvaldē strādājošajiem.

 

Video

0 Komentāru