Ralfs Eilands un citi mūziķi akcentē, ka ne visi mūziķi sadarbojas ar “ātro kredītu” biznesu

2 komentāri
Ralfs Eilands un citi mūziķi akcentē, ka ne visi mūziķi sadarbojas ar “ātro kredītu” biznesu
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Vakar ziņojām, ka pazīstami mūzikas producenti, sportisti un vairākas nevalstiskās organizācijas lūgušas Valsts prezidentam Raimondam Vējonim neizsludināt nesen pieņemtos likuma grozījumus, kas būtiski ierobežo ”ātro kredītu” likmes un liedz tos reklamēt.

Šim viedoklim gan nepiekrīt visi mūziķi. Populārais dziedātājs Ralfs Eilands sociālajā vietnē “Twitter” pauž, ka ne visi ir gatavi sadarboties un reklamēt “ātros kredītus” un viņš ir viens no tiem.

Savu atbalstu Eilandam pauž arī mūziķis Kārlis Kazāks, kurš akcentē, ka vēlētos zināt, kuri mūziķi ir parakstījuši vēstuli Vējonim. Tāpat arī Kārlis Būmeisters norāda, ka nebūtu visi “jābāž vienā maisā”.

Valsts prezidenta kanceleja saņēmusi ap 20 vēstulēm, kurās lūgts likumu neizsludināt. Tās parakstījuši vairāki sportisti, kuriem ”ātro kredītu” devēji ir galvenais sponsors. Sportistu menedžeris Edgars Buļs apgalvo, ka pludmales volejbolistiem Jānim Šmēdiņam un Aleksandram Samoilovam atbalsts jau samazināts uz pusi. Līdzīgas bažas pauž mūzikas industrija, kurai ”ātro kredītu” ziedojumu pazaudēšana būšot milzīgs trieciens.