Komentāri
Rail Baltica projekta īstenošanai atsavinās īpašumus! Atsavināšana sāksies Rīgā
FOTO: LETA

Lai varētu sākt būvēt ātrgaitas dzelzceļa līniju Rail Baltica, kas Baltijas valstis savienos ar Rietumeiropu, nāksies atsavināt īpašumus.

Tā kā vispirms ir plānots pārbūvēt Rīgas centrālo staciju un tās apkārtni, kā arī uzcelt dzelzceļa staciju Rīgas lidostā un sliežu līniju starp abām stacijām, tad arī īpašumu atsavināšana vispirms sāksies Rīgā. Par to šodien informēja projekta īstenotāji.

Cik daudzu personu īpašumu nāksies atsavināt kļūs zināms pēc tam, kad vasarā valdība vienosies par sliežu ceļa novietojumu.

Projekta īstenotāji sola piesaistīt profesionālus īpašumu vērtētāju. Tiek uzsvērts, ka galvenais kritērijs būs tirgus cena, un “par sapņiem nevienam nemaksās”.

Īpašumu atsavināšanu plānots uzsākt nākamgad. Vērienīgo projektu 80% apmērā līdzfinansē Eiropas Savienība, kas trīs Baltijas valstīm līdz 2020. gadam piešķīrusi vairāk nekā 440 miljonus eiro.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl