Radinieki saņēmuši ziņu no pazudušajiem jauniešiem! Turpinās viņu meklēšana

2 komentāri
Radinieki saņēmuši ziņu no pazudušajiem jauniešiem! Turpinās viņu meklēšana
FOTO: Valsts policija

Radinieki saņēmuši ziņu no jaunieša, kurš pagājušajā nedēļā pazuda kopā ar savu nepilngadīgo draudzeni, informē Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde.

Jaunieši par sevi devuši ziņu, lai tuvinieki neuztrauktos. Tas gan nenozīmē, ka policija būtu pārtraukusi viņu meklēšanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunākā informācija liecina, ka jaunieši, iespējams, devušies uz ārzemēm. Valsts policija lūgusi Lietuvas kolēģu palīdzību viņu atrašanās vietas noskaidrošanā.

Jau vēstījām, ka Valsts policijas Ventspils un Liepājas policijas iecirkņi noskaidro divu jaunu cilvēku atrašanās vietu, kuri pametuši savas dzīvesvietas un nav atgriezušies.

12. februārī savā dzīvesvietā Ventspilī nav atgriezusies 1999. gadā dzimusī Vanesa Apkalne. Pazīmes: augums ap 173 cm, kalsnas miesas būves, gariem, tumšiem matiem līdz lāpstiņām, uz rokas apakšdelma tetovējums – putna spalvas attēls.

Ģērbusies tumši zilā pusgarā virsjakā, rūtainā smilšu krāsas šallē, iespējams, tumši zilās biksēs, garos melnos zamšādas zābakos līdz celim, bez papēža.

Savukārt Liepājā 12. februārī no savas dzīvesvietas izgājis un nav atgriezies 1996. gadā dzimušais Mārtiņš Šķuburs.
Pazīmes: augums 175 cm, normālas miesas būves, īsi, brūni mati.

Ģērbies tumši zilas krāsas pusmētelī ar kapuci, brūnas krāsas džinsu biksēs, brūnas krāsas zamša ādas kurpēs ar šņorēm, mugursoma melni pelēkā krāsā.

Iegūtā informācija par abiem jauniešiem liecina, ka viņi, visticamāk, prom devušies kopīgi. Lūdzam atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir informācija par abiem pazudušajiem, kā arī vēršamies pie pašiem jaunajiem cilvēkiem ar lūgumu sniegt ziņas par sevi.

Ja jūsu rīcībā ir informācija par jauniešu iespējamo atrašanās vietu, ziņot pa tālr.: 63404502, 63404582, 63604700, 63604702 vai 110.

FOTO: Valsts policija

FOTO: Valsts policija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl