9 komentāri
“PVD, palīdzi cūkām!” dzīvnieku draugi pieprasa rukšiem labākus dzīves apstākļus
Foto: Jānis Eglītis

Pārtikas un veterinārais dienests izpelnījies ne tikai uzņēmēju, bet arī dzīvnieku aizstāvju kritiku. Vairāki desmiti jauniešu trešdien pierībināja Vecrīgu, prasot, lai dienests parūpējas par cūku labturību.

Ar kritiku “PVD slinko un saņem algas” un prasību “PVD nepieciešamas reformas!”, organizācija Dzīvnieku brīvība mēģina pievērst sabiedrības uzmanību neciešamajiem apstākļiem kādos spiestas lielajās fermās dzīvot cūkas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par to liecina nesen raidījumā “Nekā personīga” publicētais video no uzņēmuma “Baltic Pork” fermas Allažu pagastā. Video redzama dzīvnieku sišana, pusdzīvu, priekšlaikus dzimušu sivēnu un sivēnmāšu turēšanu aizgaldos, kuros tās nespēj kustēties. PVD pārbaudē šajā fermā nekādus pārkāpumus neatrada. Protestētāji arī prasa, lai sabiedriskajām organizācijām būtu lielākas iespējas piedalīties labturības pārbaudēs dzīvnieku fermās.

TOP komentāri

 • Kauns PVD!
  +4 +4 0

  Kauns PVD!

  Forši, ka ir šādas organizācijas,kas seko līdzi korumpēto un nevīžīgo valsts institūciju darbam & neļauj izšmaukt cauri sveikā! Malači!
 • ..
  +4 +4 0

  ..

  malači! pvd jau sen pazīstams ar čaklu slinkošanu. beidzot kāds viņiem liek trūkties.
 • Jana
  +5 +4 -1

  Jana

  Beidzot arī Latvijā sāk aizdomāties par gaļas cenu! Nabaga dzīvnieki tiek spīdzināti visa mūža garumā lai tik apmierinātu mūsu apetīti! Cilvēki, daudz veselīgāk ir ēst pupas un putras! Stiprākie pasaules dzīvnieki un cilvēki līķus neēdīs!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl