Komentāri
PVD: No tirdzniecības izņemti Šveices ražotāja bērnu pārtikas produkti, kuros konstatēts piesārņojums
FOTO: LETA

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), pamatojoties uz to, ka saņemtā informācija ātrās brīdināšanas sistēmā par Šveices ražotāja Holle Baby Food GmbH saņemto preču partiju numuriem nav precīza un sekojot piesardzības principam, aptur visu 5 bērnu pārtikas produktu izplatīšanu.

No izplatīšanas tirdzniecībā tiek izņemti visi iespējami piesārņotie Holle Baby Food GmbH bioloģiskie bērnu pārtikas produkti:

  • Bio Hirse & Reis Vollkornbrei, 225 g (prosas un rīsu pilngraudu biezputra);
  • Bio Hirse Milchbrei, 250 g (prosas piena biezputra);
  • Bio Baby Hirsebrei Apfel-Birne,250 g (prosas biezputra ar āboliem un bumbieriem);
  • Bio Baby Dreikornbrei,250 g (trīsgraudu biezputra);
  • Bio Baby Hirsebrei, 250 g (prosas biezputra).

12.decembrī PVD informēja, Eiropas Komisijas Ātrās brīdināšanas sistēmā (RASFF) tika saņemts ziņojums par to, ka trijos Holle Baby Food GmbH bioloģiski ražoto sauso biezputru bērniem produktu paraugos konstatēts neatļauts alkaloīdu daudzums : trijos produktu paraugos atropīns un vienā paraugā – skopolamīns.

Minētie produkti ir ievesti izplatīšanai Latvijā no 2014.gada 17.janvāra.

PVD turpina pārbaudes uzņēmumos, lai apturētu attiecīgo produktu izplatīšanu un aicina tirgotājus nekavējoties izņemt minētos produktus no tirdzniecības.

Patērētājiem, kas ir iegādājušies iepriekš minētos produktus, lūdzam nekavējoties pārtraukt produktu lietošanu bērnu uzturā un atgriezt tos tirdzniecības vietās, izplatītājiem, kur šie produkti iegādāti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl