1 komentārs

Pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina un ASV prezidenta Donalda Trampa telefonsarunas, Kremlis steidza ziņot, ka sākta gatavošanās, lai Putins un Tramps tiktos arī klātienē. Šobrīd par iespējamās tikšanās vietu un laiku nav ziņu, taču jaunievēlētais ASV prezidents ir paudis vēlmi veidot tuvākas attiecības ar Krieviju.

Puse (50%) Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā uzskata, ka Krievijas un ASV starpvalstu attiecības pēc iespējamās Donalda Trampa un Vladimira Putina tikšanās uzlabotos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piektā daļa (21%) aptaujāto domā, ka abu valstu attiecības pēc šādas tikšanās nemainītos. Tikai 6% iedzīvotāju uzskata, ka abu valstu attiecības pasliktinātos, bet ceturtajai daļai (23%) iedzīvotāju nav konkrēta viedokļa šajā jautājumā.

TOP komentāri

  • Protams
    0 0 0

    Protams

    Trampam nevajadzētu gan degustēt "bojarišņiku" un uzkost ķengurjatjinu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl