Puiši Lielvārdē nofilmē spokainu, pamestu laboratoriju

4 komentāri

Pamatīgu sabiedrības interesi izraisījis kāds virtuālajā vietnē publiskots videomateriāls, par kādu mistisku, pamestu laboratoriju. Puiši, iespējams, nenojaušot, vai viņiem draud briesmas, izstaigā spokainās telpas.

Video filmējuši divi jaunieši, kuru acīm paveras pamesta aprīkojuma un iespējams ķīmisko vielu pārpalikumi. Interneta forumos rodamas norādes, ka pamestā laboratorija atrodas Lielvārdē, kaut kur Raiņa ielas apkaimē.

Skaties foto un video!

Kas tā par laboratoriju? Kas tur testēts, un kādi eksperimenti veikti? Kādēļ ļaudis tajā brīvi iekļūst, un vai apkārtējie iedzīvotāji nav pakļauti briesmām? Atbildes uz šiem jautājumiem meklē kolēģi no raidījuma Bez Tabu. Ir zināms, ka viņiem ir izdevies rast visas atbildes.

Plašāk par laboratoriju uzzini 9. aprīļa raidījumā Bez Tabu plkst. 19.35!

TOP komentāri

 • Teodors
  +6 +6 0

  Teodors

  Jaunā paaudze jau noteikti nezin, bet kad es pārvācos uz Lielvārdi, tad baumas klīda diezgan interesantas. Vajag vienkārši jautāt tiem, kas 23-30 gadus veci, tie noteikti zin.
 • Mutisters
  0 0 0

  Mutisters

  jaa dzirdeets bija par vinju atecoros ka stastija par vinja iZgudrojumiem bet tas jau cik gadus atpakalj ...
 • mēģenīte
  0 0 0

  mēģenīte

  Manu prāt šī ceha guru tagad sēž aiz restēm, jo Lielvārdē bija viens ķīmijas fakultātes students, kurš cītīgi laboja Pasaules rekordus narkotiku štancēšanā, vismaz Latvijas teritorijā!

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl