Pūce: Gobzemam ir objektīvas, lielas reputācijas problēmas; aiz viņa muguras stāv Šlesers

23 komentāri
Pūce: Gobzemam ir objektīvas, lielas reputācijas problēmas; aiz viņa muguras stāv Šlesers
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

Apvienības “Attīstībai/Par!” līderis Juris Pūce ir pārliecināts, ka premjera amata kandidāta Alda Gobzema (KPV LV) valdība nevar tapt, mudinot pārējās partijas izstāties no šīm sarunām.

Pūce aģentūrai LETA norādīja, ka apvienības vārdā aicina pārējās partijas būt drosmīgiem un neslēpties aiz atrunām par balsu skaitu, bet atzīt, ka pienācis laiks izstāties no sarunām par valdību ar cilvēku, kuram pēc viņa paustā ir “objektīvas, lielas reputācijas problēmas”.

Spriežot pēc intervijas laikrakstā “Dienas Biznesā”, aiz šā cilvēka muguras neslēpjoties stāv Ainārs Šlesers,” apgalvoja Pūce.

Savukārt “KPV LV” biedrus un deputātus viņš mudināja “neiet Šlesera marionetes pavadā”, bet nekavējoties sākt darbu pie valdības izveides, par ko var vienoties Saeimas vairākums.

Iepriekš Gobzems izslēdza no sarunām apvienību “Attīstībai/Par!”, savukārt apvienības biedru vairākums neatbalstīja iešanu Gobzema valdībā.

Gobzems piektdien arī iepazīstināja partnerus ar “reālu plānu B” valdības izveidošanā, proti, viņš atsaucis sākotnējo piedāvājumu par iespējamo Ministru kabineta sastāvu un aicina partijas atbalstīt ”bezpartejisku profesionāļu veidotu valdību”.

Vairākas sarunās iesaistītās partijas uzskata, ka vēl nav paveikti ļoti būtiski valdības izveidošanas priekšdarbi, tāpēc tās skeptiski vērtē iespēju tuvākajās dienās nonākt līdz Saeimas balsojumam par Gobzema veidojamo Ministru kabinetu.

TOP komentāri

  • S
    +4 +3 -1

    S

    Kas tie par bubuļiem-Šlesers, Martinsons, Lembergs utt.Latvija ir maza, katrs var katru pazit vai zināt.Ja noziedznieki, tad jābūt cietumā, ja ir brīvi, tad viss OK. Kura partija pēdējā laikā kūrēja tieslietas, kura iekšlietas?
  • Anita Nita
  • Ralfs Sprincis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl