Pūce: Alternatīva novadu reformai ir iedzīvotāju bezgalīga nākotnes apzagšana

Mediķiem ceturtdienas rītā pie Saeimas nama pievienojās arī novadu reformas pretinieki. Lai gan viņu pikets bija mazskaitlīgāks, iebildumi pret novadu jauno karti tika izteikti ne mazāk skaļi. Taču, par spīti tiem, novadu reformu Saeima konceptuāli ir atbalstījusi.

Atpakaļ uz rakstu

21 komentārs

 • Lāsma Kalnozola

  Lāsma Kalnozola

  Reforma šādā garā drīzāk ir iedzīvotāju šībrīža apzagšana dažu politiķu ambīciju vārdā.
 • Daina Auzina
 • Uldis Millers

  Uldis Millers

  Saima adbalstija Latvijas sagraušanu un izpostīšanu Latviju sagrauj no iekšienes saima ievēlējām Latvijas ienaidniekus
 • Ineta Mikiņa Kārkle

  Ineta Mikiņa Kārkle

  Kur novadi braucat ar tehniku negaidāt,te viņus jābombī vienā laidā
 • Zigis L
 • Gunta Brikmane

  Gunta Brikmane

  👍 119 vietvalži nav vajadzīgi. Neliela valsts , bet priekšnieku ka biezs.
 • Haralds Reinis
 • S

  S

  Iespéjams, ka 119 pasvaldíbu ir párák daudz, pie tam nelogiskas- pieméram, 5 km uz Jelgavas pusi no Tukuma ir Engures novada zime, lai gan Engure ir ap 20km uz pavisam otru pusi.Vidzemé viens novads atrodas 2 vietás, viens novads pa vidu...Jau tad reformatori nespéja no kabineta iziet un pasaulé paskatíties.Tagad tas pats-Púce tikai runá un runá, bet jégas nekádas, neká konkréta.Pat bij. eksperts Turlais min, ka ir jápárrevidé ekonomiskais pamatojums, arí tradícijám ir liela nozíme.Tai pat laiká apgalvojums, ka var zaudét identitáti, ir smiekligs-okupácijas laiká identitáte nepazuda, pat saglabájás stipráka.Tiesa gan-visgrúták pretoties savéjiem.Ne jau velti gan Stalins, gan tagad putinisti tá púlas, bet slikti, ka músu varasvíri daudz muld( ká Púce), bet maz domá un dara.
 • Aleksandr Bogdanov
 • Jānis Maklers

  Jānis Maklers

  Manuprāt, būtu saprātīgāk investēt naudu uzņēmumu dibināšanā, mazajos novados, kurus vēlaties pievienot lielākiem, ekonomiski stiprākiem novadiem. Valsts ir kā komanda, un jebkuras komandas spēku var izmērīt pēc tās vājākajiem posmiem - stiprināsim vājos posmus! Ja vēlamies, lai mūsu valsts būtu stipra un pārtikusi. Un, ļoti iespējams, pēc tam nebūs tik daudz emigrantu, lielu rindu Rīgas bērnudārzos un skolās, un Latgales pancionātos, palielināsies eksports, un ilgāk saglabāsies latviešu folkloras kopas.
  Ja runa ir par reformām, tad...

  Mums vairāk vajadzētu mācīties no Latvijas veiksmes stāsta - Agrārās reformas! Toreiz mūsu ekonomiskie rādītāji bija vieni no labākajiem Eiropā un pat pasaulē. 🙂👍🏽

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!