2 komentāri
PTAC brīdina: Ziemassvētku laikā neuzķeries uz maldīgiem izpārdošanu trikiem
FOTO: LETA

Kad straujiem soļiem tuvojas Ziemassvētki, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) vēlas vērst patērētāju uzmanību un sniegt padomus, kas šajā svētku laikā un dāvanu pirkšanas drudzī jāņem vērā, lai šķietamās cenu atlaides un izpārdošanas nebūtu tikai maldīgs triks.

PTAC preču un pakalpojumu cenu norādīšanā izstrādājis vadlīnijas, kas stāsies spēkā no nākamā gada pirmā janvāra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To mērķis ir sniegt plašāku skaidrojumu un ierobežojumus tādām problēmām kā mākslīga cenu paaugstināšana īsi pirms atlaižu vai izpārdošanu izsludināšanas, nepatiesas informācijas sniegšana par piemērotajām atlaidēm, dažādu apzīmējumu nepamatota izmantošana, piemēram, outlet cenas, zemākās cenas garantija un citiem ar cenu norādīšanu saistītiem aspektiem.

Šodien PTAC rīkos atklātu diskusiju par cenu norādīšanas situāciju, gan arī par jauno vadlīniju ieviešanu praksē.

TOP komentāri

 • Gunta Vantere
  0 0 0

  Gunta Vantere

  Marta, vai tad nesaproti kad tas ir marketinga triks. Itka atlaide ir bet tomer nav, ja prece maksa piemeram 5 eiro, uz atlaidem ari vina bus 5 eiro, BET nosvitrota cena bus piemeram 8 vai pat 9 eiro.Ja piemeram melnaja piektdiena ASV var tiesam preces dabut par loti zemu cenu, tad seit neka tada nav un NEKAD nebus.Vini doma kad var cakaret cilvekus, bet ir cilveki kas REDZ un ZIN ka tas viss notiek.
 • marta
  0 0 0

  marta

  Brīnumu lietas notiek ar torti "Cielaviņa"Visu laiku torte maksā no 7-8eiro.Tagad `pēkšņi tortei parādās cena 11 ar centiem.Cena tiek nosvītrota,parādās jaunā cena 8 eiro. Cik patiesībā tad maksā torte "CIELAVIŅA"?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl