Protestēs pret Dundagas novada domes vadības stilu

0 Komentāru
Protestēs pret Dundagas novada domes vadības stilu
MĀRTIŅŠ ZILGALVIS, F64

Protesta akciju pret Dundagas novada domes vadības stilu šodien rīkos Dundagas iedzīvotāji, jau plkst. 9.00 pulcējoties pie krokodila skulptūras un dodoties protesta gājienā.

Protesta dalībnieki šādi iebildīs pret novada domes darbošanos, kā arī atbalstīs no amata nesen atbrīvoto Kolkas pagasta pārvaldes vadītāju Aldi Pinkenu.

Pasākuma rīkotāju pārstāve Māra Abaja izteikusies, ka Dundagas novada domes vadības stila dēļ pēdējos divos gados no darba aizgājuši 16 izglītoti, zinoši, radoši un patstāvīgi domājoši darbinieki, kas nav spējuši strādāt kopā ar Dundagas novada domes izpilddirektori Janitu Vandu Valteri. Turklāt augusta sākumā no darba atbrīvoto Kolkas pagasta pārvaldes vadītāju vietējie iedzīvotāji vērtējuši ļoti atzinīgi.

LNT rīta raidījumā “900 sekundes” Abaja atzina, ka akcijā varētu piedalīties daži desmiti cilvēku. Šī neesot politiska cīņa, bet gan sabiedrības cīņa par cilvēkiem, kas strādājot sabiedrības labā.

Akcijas organizatore sagaida, ka pēc šā protesta domes vadība ieklausīsies novada iedzīvotājos un neaizskars kompetentus pašvaldības darbiniekus, saliedēs sabiedrību un strādās daudz labāk.

0 Komentāru