Protestē pret ieceri pāriet uz izglītību tikai latviešu valodā; ieradušies arī Ždanoka, Lindermans, Mamikins

156 komentāri

Pirmdien, 23. oktobrī, pie Izglītības un zinātnes (IZM) ministrijas notiek protesta akcija, kurā tā dēvētie krievu skolu aizstāvji iestājas pret ieceri pāriet uz izglītību latviešu valodā.

Uz protestu atnākuši arī politiķi Tatjana Ždanoka, Vladimirs Lindermans, Andrejs Mamikins, Vladimirs Buzajevs. Protestē apmēram pāris simti cilvēku. Piketa organizētājus aicināja uz Izglītības ministriju pārrunāt izglītības pāreju uz latviešu valodu ar atbildīgajiem ierēdņiem, bet organizatori atteikušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Virkne prokrievisko organizāciju ar atklātu vēstuli vērsās pie Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS), paužot neapmierinātību ar viņa atbalstu idejai par pāreju uz mācībām latviešu valodā vidusskolās.

Viņuprāt, pārejas tikai uz latviešu valodu gadījumā mazākumtautību skolām tiks nodarīts nelabojams kaitējums – skolēniem būs vēl sarežģītāk apgūt mācību vielu un sekmes vēl vairāk pasliktināsies salīdzinājumā ar latviešu skolām, kur apmācība joprojām tiek organizēta vienīgi dzimtajā valodā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl