Protestē pret ieceri pāriet uz izglītību tikai latviešu valodā; ieradušies arī Ždanoka, Lindermans, Mamikins

156 komentāri

Pirmdien, 23. oktobrī, pie Izglītības un zinātnes (IZM) ministrijas notiek protesta akcija, kurā tā dēvētie krievu skolu aizstāvji iestājas pret ieceri pāriet uz izglītību latviešu valodā.

Uz protestu atnākuši arī politiķi Tatjana Ždanoka, Vladimirs Lindermans, Andrejs Mamikins, Vladimirs Buzajevs. Protestē apmēram pāris simti cilvēku. Piketa organizētājus aicināja uz Izglītības ministriju pārrunāt izglītības pāreju uz latviešu valodu ar atbildīgajiem ierēdņiem, bet organizatori atteikušies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti


Virkne prokrievisko organizāciju ar atklātu vēstuli vērsās pie Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS), paužot neapmierinātību ar viņa atbalstu idejai par pāreju uz mācībām latviešu valodā vidusskolās.

Viņuprāt, pārejas tikai uz latviešu valodu gadījumā mazākumtautību skolām tiks nodarīts nelabojams kaitējums – skolēniem būs vēl sarežģītāk apgūt mācību vielu un sekmes vēl vairāk pasliktināsies salīdzinājumā ar latviešu skolām, kur apmācība joprojām tiek organizēta vienīgi dzimtajā valodā.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl