Prostitūtām turpmāk nevajadzēs veselības kartes

2 komentāri
Prostitūtām turpmāk nevajadzēs veselības kartes
FOTO: Flickr

Veselības kartes prostitūtām vairs nebūs vajadzīgas – valdība šodien lems par to, ka tās ir jāatceļ, jo ir pretrunā ar ANO Konvenciju. Šī konvencija nosaka, ka valstis apņemas atzīt par spēkā neesošiem jebkuru normatīvo aktu, kas paredz prostitūtu reģistrāciju vai uzraudzību, vai arī uzliek par pienākumu šīm personām reģistrēties vai uzrādīt īpašus dokumentus.

Eksperti gan atzīst, ka  patiesībā šīs veselības kartes ir vien formāla lieta.

Pirmkārt, statistika rāda, ka tās Latvijā izņēmušas tikai dažas personas. Otrkārt, risks saslimt ir katru dienu, tikmēr derīgā veselības karte radīs maldīgu priekšstatu, ka cilvēks ir vesels.

Lai mazinātu prostitūcijas apjomus Latvijā, valdība šodien plāno uzdot atbildīgajām ministrijām izstrādāt jaunu likumprojektu par šā aroda ierobežošanu.

TOP komentāri

  • Sieviete-izklaidētāja
    +1 +1 0

    Sieviete-izklaidētāja

    Uzskatu,ka med.kartēm ir jābūt,jo dermovenerologs veiks ierakstu kartē tikai tad, ja būs viss kārtībā(protams pēc analīžu rezultātiem,kas tiek veiktas caur laboratorijām)un visiem gan pakalpojuma piedāvātājām gan klientiem būs drošāk.Vienīgais jautājums,vai tas nepieciešams katru mēnesi,varbūt ik pēc 4 mēnešiem,jo arī citās profesijās pārbaudes veic 3,4 vai pat 1reizi gadā,kaut ar sexu nodarbojas visi un saslimt ir iespējas visiem neatkarīgi no ieņemamā amata un tautības.
  • Es

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl