Prognozes nav iepriecinošas – pavasara svētki būs auksti

Komentāri
Prognozes nav iepriecinošas – pavasara svētki būs auksti
FOTO: LETA

Šobrīd droši varam teikt, ka šie pavasara svētki būs auksti naktī un vēsi dienā. Cik daudz nokrišņu (lietu un sniegu) saņemsim un vai izveidosies sniega sega? Par to prognozes ir mainīgas. Lielākais risks mums apsnigt ir naktī uz svētdienu.

Jāpiebilst, ka arī nedēļa pēc Lieldienām būs vēsa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ceturtdien valsts lielākajā daļā laiks būs apmācies, vietām nelieli, īslaicīgi nokrišņi: lietus, dažviet Vidzemē arī slapjš sniegs un kāds krusas grauds.

Pūtīs mērens, pie jūras un līča brāzmains ZR, R vējš.

Gaisa temperatūra 4-8 grādi.

Piektdien debesis skaidrosies, nokrišņu iespējamība būs neliela, bet gaiss, īpaši naktīs kļūs aizvien aukstāks: naktī temperatūra pazemināsies līdz -4,-5 grādiem, dienā ap +5,+8 grādiem.

Arī nakts uz sestdienu būs auksta, bet dienā, sākot no DR puses, Latvijai pietuvosies nokrišņu mākoņi. Tie nesīs kā lietu, tā arī sniegu. Ja sestdien sniegs varētu būt vietām, tad naktī uz svētdienu daudzviet var izveidoties sniega sega. Naktī būs sals, bet dienā gaiss iesils līdz 3-6 grādiem.

Laika ziņas

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl