Komentāri
Prognozes ir piepildījušās – šogad Latvijā novērojams īpaši krāšņs zelta rudens
Foto: Andrejs Skangals

Prognozes, ka šā gada laikapstākļi veicinās īpaši krāšņu zelta rudeni, ir piepildījušās. Lapas gan Rīgā, gan citur Latvijā mirdz īpaši krāšņi, jo īpaši dienās, kad spīd saule.

Saskaņā ar meteorologu jaunākajām prognozēm turpmāk Latvijā gaidāms aizvien aukstāks laiks. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) informē, ka jau tuvākajās dienās Latvijā ieplūdīs aukstākas gaisa masas. Gan dienām, gan naktīm kļūstot vēsākām, iespējams, jau nākamnedēļ atsevišķās vietās varēs sagaidīt pirmo sniegu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus LVĢMC informē, ka brīvdienās būs lielākoties sauss laiks, un nokrišņi ir gaidāmi vien sestdien, 21. oktobrī, Latvijas dienvidrietumu rajonos. Gaisa temperatūra vēl turpinās pazemināties – naktī no sestdienas uz svētdienu, debesīm skaidrojoties, gaidāms sals pat līdz -3…-4 grādiem. Dienas nebūs siltākas par +3…+9 grādiem.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl