Komentāri
Prognozes ir piepildījušās – šogad Latvijā novērojams īpaši krāšņs zelta rudens
Foto: Andrejs Skangals

Prognozes, ka šā gada laikapstākļi veicinās īpaši krāšņu zelta rudeni, ir piepildījušās. Lapas gan Rīgā, gan citur Latvijā mirdz īpaši krāšņi, jo īpaši dienās, kad spīd saule.

Saskaņā ar meteorologu jaunākajām prognozēm turpmāk Latvijā gaidāms aizvien aukstāks laiks. Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC) informē, ka jau tuvākajās dienās Latvijā ieplūdīs aukstākas gaisa masas. Gan dienām, gan naktīm kļūstot vēsākām, iespējams, jau nākamnedēļ atsevišķās vietās varēs sagaidīt pirmo sniegu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vienlaikus LVĢMC informē, ka brīvdienās būs lielākoties sauss laiks, un nokrišņi ir gaidāmi vien sestdien, 21. oktobrī, Latvijas dienvidrietumu rajonos. Gaisa temperatūra vēl turpinās pazemināties – naktī no sestdienas uz svētdienu, debesīm skaidrojoties, gaidāms sals pat līdz -3…-4 grādiem. Dienas nebūs siltākas par +3…+9 grādiem.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl