Komentāri

Elektrības tirgus liberalizācija radījusi grūtības līgumu apstrādē un rēķinu sagatavošanā, tāpēc Latvijas lielākais elektrības piegādātājs Latvenergo pagarinājis skaitītāju rādījumu iesniegšanas termiņu. Tikmēr konkurenti prognozē jaunu klientu pieplūdumu, pēc tam, kad iedzīvotāji būs ieraudzījuši reālās katra tirgotāja piedāvātās cenas.

Šomēnes Latvijas iedzīvotāji sāk maksāt par elektrību pēc jaunajiem, brīvajiem tarifiem, un cilvēkiem, kas izvēlējušies maksāt par faktisko patēriņu, tas nozīmē jaunu norēķinu kārtību: līdz šim klients pats aprēķināja maksājamo summu, tagad rēķinus sagatavo elektrības piegādātājs. Tiem, kas izvēlējušies izlīdzināto maksājumu, kārtība nemainās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pāreja uz norēķiniem pēc jaunajiem tarifiem izrādījusies tehniski sarežģīta, tāpēc Latvijas lielākais elektropiegādātājs Latvenergo pagarinājis skaitītāju rādītāju iesniegšanas termiņu – pārceļot to no šodienas līdz 15. februārim.

No aptuveni miljona Latvenergo klientu, pēc faktiskā patēriņa izvēlējušies maksāt aptuveni 150 tūkstoši. Tuvāko dienu laikā uzņēmuma mājaslapā tikšot atjaunota iespēja reģistrētajiem klientiem automātiski sagatavot rēķinu, ievadot kilovatstundu skaitu. Tikmēr konkurenti, uzņēmums Baltcom, sagaida jaunu klientu pieplūdumu.

Baltcom elektrības tirgus brīvlaišanas ieguvis aptuveni 3500 jaunu klientu, no kuriem vairāk nekā 90% elektrību pērk kopā ar citiem pakalpojumiem, piemēram, internetu vai televīziju.

Kopumā Mājsaimniecības elektrību var iegādāties no četriem tirgotājiem – AS Latvenergo, SIA Baltcom TV, SIA 220 Enerģija vai SIA Win Baltic.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl