Priekšlaicīgi dzimušai mazulītei nepieciešamas drēbītes, pamperi un higiēnas lietas

84 komentāri
Priekšlaicīgi dzimušai mazulītei nepieciešamas drēbītes, pamperi un higiēnas lietas
FOTO: Facebook

Skaidrītei priekšlaicīgi – 7. mēnesī – piedzimusi trešā meitiņa. Šobrīd mazā peciņa sver tikai 1,9 kg. Māmiņai ir trūcīgo statuss, iespējas sagādāt aprūpes lietas mazulītei nebija, kā arī tik agri nebija gaidījusi meitiņu piedzimstam.

”Skaidrītes draudzene Anna nopirkusi 2 rāpulīšus un aizvedusi uz slimnīcu, lai mazajai ir ko vilkt, bet diemžēl ar to ir par maz. Jau nākamajā nedēļā māmiņa ar bērniņu tiks mājās, bet ir tik daudz lietiņu, kas vajadzīgas, lai pilnvērtīgi turpinātu ikdienu.”

”Vajadzīgas zīdaiņu drēbītes, higiēnas lietas, pamperi, sporta ratiņi (mazulītim ratiņus ņems no māsiņas, bet māsiņai ratiņi vēl aktuāli pašai) vai rati dvīņiem, kas būtu visideālākais variants, vanniņa, krūts pumpītis, pārtinamā virsmiņa (māmiņa šobrīd slauc ar rokām, bet pēc trešā bērniņa slaukšana ir apgrūtinoša), noderīgs būtu arī barošanas krūšturis,” vēsta ieraksts Facebook labdarības lapā. 

”Lielās meitiņas šobrīd nogādātas Valmieras krīzes centrā, jo nav, kas viņas pieskata, kamēr mamma slimnīcā. Atgriežoties no slimnīcas, māmiņa ar visām meitiņām vēlas uzsākt jaunu dzīvi Jaunbērzē, jo šobrīd dzīvo Siguldas novadā kopā ar citiem cilvēkiem, kur 6 m2 istabā jau trijām meitiņām vietas nebūs. Ļoti noderīgas jaunās dzīves uzsākšanai būtu arī citas noderīgs sadzīves lietas – veļas mazgājamā mašīna, putekļsūcējs, kumodīte bērnu mantām un mikroviļņu krāsns. Ja jums ir iespēja palīdzēt jaunajai māmiņai, lūdzu sazinieties ar Annu Pormani  (mantas var vest uz Purvciemu) – 25947455.”