84 komentāri
Priekšlaicīgi dzimušai mazulītei nepieciešamas drēbītes, pamperi un higiēnas lietas
FOTO: Facebook

Skaidrītei priekšlaicīgi – 7. mēnesī – piedzimusi trešā meitiņa. Šobrīd mazā peciņa sver tikai 1,9 kg. Māmiņai ir trūcīgo statuss, iespējas sagādāt aprūpes lietas mazulītei nebija, kā arī tik agri nebija gaidījusi meitiņu piedzimstam.

”Skaidrītes draudzene Anna nopirkusi 2 rāpulīšus un aizvedusi uz slimnīcu, lai mazajai ir ko vilkt, bet diemžēl ar to ir par maz. Jau nākamajā nedēļā māmiņa ar bērniņu tiks mājās, bet ir tik daudz lietiņu, kas vajadzīgas, lai pilnvērtīgi turpinātu ikdienu.”

”Vajadzīgas zīdaiņu drēbītes, higiēnas lietas, pamperi, sporta ratiņi (mazulītim ratiņus ņems no māsiņas, bet māsiņai ratiņi vēl aktuāli pašai) vai rati dvīņiem, kas būtu visideālākais variants, vanniņa, krūts pumpītis, pārtinamā virsmiņa (māmiņa šobrīd slauc ar rokām, bet pēc trešā bērniņa slaukšana ir apgrūtinoša), noderīgs būtu arī barošanas krūšturis,” vēsta ieraksts Facebook labdarības lapā. 

”Lielās meitiņas šobrīd nogādātas Valmieras krīzes centrā, jo nav, kas viņas pieskata, kamēr mamma slimnīcā. Atgriežoties no slimnīcas, māmiņa ar visām meitiņām vēlas uzsākt jaunu dzīvi Jaunbērzē, jo šobrīd dzīvo Siguldas novadā kopā ar citiem cilvēkiem, kur 6 m2 istabā jau trijām meitiņām vietas nebūs. Ļoti noderīgas jaunās dzīves uzsākšanai būtu arī citas noderīgs sadzīves lietas – veļas mazgājamā mašīna, putekļsūcējs, kumodīte bērnu mantām un mikroviļņu krāsns. Ja jums ir iespēja palīdzēt jaunajai māmiņai, lūdzu sazinieties ar Annu Pormani  (mantas var vest uz Purvciemu) – 25947455.”

TOP komentāri

 • neko sev..
  +27 +27 0

  neko sev..

  pumpītis! pārtināmā virsmiņa! Izvirtība! Nevienai nemazturīgajai tādas mantas nav. Partin uz dīvana, slauc ar rokām! Nu gan..
 • elīna
  +24 +24 0

  elīna

  Man protams žēl jaunās māmiņas, es pati nekad neesmu bijusi tik bezpalīdzīgā situācijā, tāpēc es neizprotu....Kāpēc vajadzēja trešo bērniņu, ja nav naudiņas, lai izaudzinātu un uzturētu!Visādi jau dzīvē gadās, bet mazliet ir jādomā uz priekšu!
 • Laima
  +22 +22 0

  Laima

  Kāda būs tālāk bērna dzīve, ja jau tik mazam tikko dzimušam prasa palīdzību. Ar kuru galu domā sievietes, ar kuru galviņu domā vīrieši. Bērni paliek cietēju lomā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl