Priecīgi un pacilāti Latvijas paraolimpieši saņem goda rakstus no Ministru prezidenta

Komentāri
Priecīgi un pacilāti Latvijas paraolimpieši saņem goda rakstus no Ministru prezidenta
Foto: Aigars Lazdiņš

Šodien tika apbalvoti Latvijas paraolimpieši, kuri ieguva ļoti augstus rezultātus šā gada Vasaras paraolimpiskajās spēlēs. Ministru prezidents Māris Kučinskis pasniedza sportistiem, kā arī Paralimpiskās komitejas un delegācijas vadītājiem Pateicības rakstus, tādējādi godinot viņus par pozitīvu Latvijas vārda nešanu pasaulē.

Jau ziņots, ka Ministru kabinets ir pieņēmis lēmumu par naudas balvas piešķiršanu maksimālajā apmērā Latvijas sportistiem par izciliem sasniegumiem šā gada paraolimpiskajās spēlēs Riodežaneiro.

Apbalvošanas pasākumā piedalījās arī izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis, kā arī sportisti un Paralimpiskās komitejas pārstāvji.

Foto: Aigars Lazdiņš

Foto: Aigars Lazdiņš

Šīs paraolimpiskās spēles bija gana veiksmīgas Latvijai, jo paraolimpieši ieguva divas zelta un divas bronzas godalgas, kas medaļu ieskaitē ļāva ieņemt 45. pozīciju.
Zelta medaļas Latvijai šajā olimpiādē nodrošināja Apinis diska mešanā un Dadzīte šķēpa mešanā. Tāpat Dadzīte tika pie bronzas diska mešanā, bet Edgars Bergs ieguva trešo vietu lodes grūšanā.
Latviju Riodežaneiro paraolimpiskajās spēlēs pārstāvēja 11 sportisti, kuri startēja sešos sporta veidos.

Plašāk par apbalvošanu TV3 Ziņās plkst. 19.00!

Lasi vēl