Prezidents aicina Romas pāvestu uz Latviju

Komentāri
Prezidents aicina Romas pāvestu uz Latviju
FOTO: LETA ()

Notiekošais Ukrainas austrumos bija viens no sarunu tematiem, ko sestdien oficiālās vizītes Vatikānā ietvaros Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš pārrunāja ar Romas pāvestu Francisku, taču prezidents arī aicinājis pāvestu uz Latviju. Ielūgums esot pieņemts.

Gan pāvests gan Latvijas Valsts prezidents bija vienisprātis, ka vienīgais konflikta risinājums ir sarunu ceļš miera un situācijas stabilizācijas vārdā. Pārrunājot Latvijas šī brīža lielākos izaicinājumus un uzdevumus, Valsts prezidents pāvestam izklāstīja situāciju saistībā ar joprojām pastāvošajiem emigrācijas draudiem Latvijai, kā arī savu redzējumu par tās risinājumu, arvien vairāk ieguldot izglītībā, tās līmeņa paaugstināšanā, lai cilvēkiem būtu iespēja iegūt konkurētspējīgu profesiju un darbu Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunās tika skarti jautājumi, kas saistās ar Latvijas valsts un Svētā Krēsla labo attiecību vēsturi, kas vainagojusies ar pāvesta Jāņa Pāvila Otrā vizīti Latvijā pirms 21 gada, kad Latvija tikko bija atguvusi neatkarību. Šai kontekstā Valsts prezidents izteica uzaicinājumu pāvestam un Vatikāna premjeram kardinālam Pjetro Parolini apmeklēt Latviju. Uzaicinājums tika pieņemts.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl