Prezidents pats iniciatīvu par tautas vēlētu prezidentu uz Saeimu nevirzīs

Valsts prezidents Raimonds Vējonis vasaras sākumā uzrunājot Saeimu sacīja, ka Latvijas iedzīvotājus jau ilgstoši neapmierina lēmumu pieņemšanas kārtība valstī, un to var labot, piešķirot lielākas pilnvaras gan premjeram, gan prezidentam. Vienlaikus viņš pats šādus likuma grozījumus uz parlamentu virzīt neplāno, par tiem esot jāizšķiras pašam parlamentam.

Atpakaļ uz rakstu

1 komentārs

  • Valdis

    Valdis

    Pat šis met tautu un baidās uzņemties atbildību. Cik noprotu drīz te Latvijā Augstākā Kasta paliks vien. Jaunie aizbrauks, bet vecie nomirs. Varēs sev lielās algas pelnīt paši, ja tikai pratīs. Un Latvijas gadi ir skaitīti. Diemžēl. Ak, Dievs, godīgi sakot kādreiz pieļāvu un baidījos, ka nāks (ar karu) svešas varas un Latviju okupēs. Bet tagad saprotu, ka Latviju iznīcinās mūsu pašu valdošā šķira. Liekulīgi, konsekventi un neatgriežami. Vai tad viņi paši to nesaprot, savā alkatīgajā shēmošanā un grābšanā. Protams, saprot, bet sava kabata un villa siltajās zemēs diktē savu. Nožēlojami !!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!