Pretrunīgi vērtētā tramvaja līnija Skanstes ielā daļēji šķērsos Lielos kapus

Komentāri

Rīgas domes ārkārtas sēdē šodien bija divi jautājumi, no kuriem smagākais – par gaidāmo tramvaja līniju Skanstes ielā. Joprojām ir ļoti daudz neskaidrību par projekta īstenošanu, proti, vai tas skars apbedījumus Lielajos kapos, vai nāksies nojaukt dzīvojamās mājas.

Pret projektu iestājas Eiropas Kustības Latvijā prezidents Andris Gobiņš, kurš uz domi atnāca cerībā no tribīnes izteikt savu viedokli par aizdomīgām sakritībām, kas liek uzdot jautājumu  – vai šis projekts nav radīts oligarhu un korumpantu interesēs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liels bija Gobiņa pārsteigums, kad viņa iesniegumu par iespēju izteikties, domnieki ar balsu vairākumu noraidīja. Kamēr iespēja kāpt tribīnē tramvaja līnijas kritiķim tika liegta, tajā iekārtojās Rīgas mērs, publiski apvainojot Gobiņu melu izplatīšanā.

Skumji, vārgi, bailīgi – tā Gobiņš Ušakovam atbildēja savā Twitter profilā. Kaislības nerimās arī jautājumu un atbilžu sesijā, kā arī debatēs.

RD Satiksmes departamenta priekšnieka vietas izpildītājs Emīls Jakrins, kurš amatā ir divus mēnešus, nespēja atbildēt uz virkni jautājumu. Opozīcija izmantoja iespēju torpedēt Jakrinu ar jautājumiem, testējot viņa morālās izturības robežas.

Lielākajai daļai deputātu debates gan šķita vienaldzīgas, tā, piemēram, kāds tautas kalps garlaicības mākts internetā lasīja rakstu par Igaunijas prezidentes tērpu izvēli.

Lēmums tika pieņemts, frakciju līderiem rādot īkšķi uz augšu vai leju, un šajā gadījumā viss notika bez pārsteigumiem – dome projektam deva zaļo gaismu.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl