Pretēji solījumiem, garās rindas pie ārstiem nesarūk

Komentāri
Pretēji solījumiem, garās rindas pie ārstiem nesarūk
FOTO: LETA

Ārkārtas situācija Austrumu slimnīcā, kur mēneša sākumā dažu stundu laikā izķertas pieejamās kvotas uz vairākiem izmeklējumiem, šodien būs Veselības ministrijas vadības dienaskārtībā.

Veselības nozares vadība kopā ar slimnīcas pārstāvjiem vērtēs iemeslus, kāpēc izveidojās rindas. Par nepieņemamu šādu situāciju uzskata gan pacientu tiesību aizstāvji, gan arī mediķu arodbiedrība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Gada laikā tikai 12 dienas iedzīvotāji var pieteikties, lai gadu pēc tam stāvētu rindā. Tā ir absurda situācija, kas liecina, ka līdzšinējā valdības un Saeimas politika faktiski ir izārdījusi, sagrāvusi valsts garantēto veselības aprūpi,” LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris.

Šodien sarunās tiks arī vērtēts, cik liels papildu finansējums nepieciešams, lai saprātīgā apjomā palielinātu pieejamību valsts apmaksātai veselības aprūpei slimnīcā.

Sarunās lielāka uzmanība tikšot pievērsta konsultācijām un izmeklējumiem, kas saistīti ar onkoloģiskām saslimšanām.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl