Pret prokrievisko aktīvistu Gapoņenko sākts kriminālprocess par nacionāla naida kurināšanu

1 komentārs

Pret prokrievisko aktīvistu Aleksandru Gapoņenko sākts kriminālprocess, savukārt, viņa sabiedrotajam Osipovam tiesa piespriedusi piespiedu darbu.

Drošības policija Gapoņenko aizturēja, kad viņš bija ceļā uz lidostu, lai dotos uz Maskavu. Pēc paša Gapoņenko teiktā, viņš kopumā bijis aizturēts 12 stundas un atbrīvots pusnaktī. Uz aizturēšanas laiku viņš pieteicis badastreiku. Pirms tam policija veikusi kratīšanu viņa darbavietā, dzīvoklī un vasarnīcā, kur izņēmusi datortehniku un telefonus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Drošības policija sīkākus komentārus par Gapoņenko aizturēšanas iemesliem nesniedz, atklājot vien to, ka runa ir par apzinātu naida kurināšanu, izmantojot automatizētu datu apstrādes sistēmas.

Tikmēr Liepājas tiesa šodien pasludināja spriedumu Gapoņenko sabiedrotā Jevgēņija Osipova krimināllietā par valsts karoga zaimošanu. Par to viņam piespriests 100 stundu piespiedu darbs. Atgādinām, ka 2013. gada valsts svētku laikā sociālajā tīklā Facebook Osipovs publiski ņirgājās par sarkanbaltsarkano Latvijas karoga lentīti.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl