Pret atstādināto Siguldas policijas priekšnieku kriminālprocess sākts par tīšu mantas bojāšanu

0 Komentāru
Pret atstādināto Siguldas policijas priekšnieku kriminālprocess sākts par tīšu mantas bojāšanu
KASPARS KRFATS, F64

Iekšējās drošības birojs (IDB) pret atstādināto Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Siguldas iecirkņa priekšnieku Artūru Atlavinu sācis kriminālprocesu par tīšu mantas bojāšanu.

IDB preses pārstāve Diāna Petersa aģentūrai LETA apstiprināja, ka IDB saņēmis kriminālprocesu, kas sākts Valsts policijas Rēzeknes iecirknī, izmeklēšanas turpināšanai.

Izmeklējamajā notikumā iesaistītajai personai piemērots personas, pret kuru sākts kriminālprocess, statuss. Kriminālprocess sākts pēc Krimināllikuma panta par mantas tīšu bojāšanu. Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka minētais statuss piemērots Atlavinam.

Patlaban IDB veic izmeklēšanu visu notikuma apstākļu noskaidrošanai un plašākus komentārus nesniedz.

Laikraksts “Latvijas Avīze” šonedēļ vēstīja, ka līdz ar kriminālprocesa sākšanu saistībā ar kādu “konfliktsituāciju” no amata atstādināts Atlavins.

“Saņemot iesniegumu par amatpersonas rīcību un uzvedību, kas ir klajā pretrunā ar vadītājam atbilstošu un ētisku rīcību, Valsts policijas priekšnieks Ints Ķuzis ir uzdevis Valsts policijas Iekšējās kontroles birojam veikt dienesta pārbaudi un nekavējoties atstādināt amatpersonu no dienesta pienākumu pildīšanas. Turpmāko izmeklēšanu veic Iekšējās drošības birojs (IDB),” informējusi Valsts policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sigita Pildava.

Atsaucoties uz “runām pilsētā”, laikraksts raksta, ka “konfliktsituācija” esot bijusi saistīta ar ļoti personiskas dabas jautājumu, kas atrisināts ar fiziska spēka palīdzību: Siguldas pārstāvis izrādījies būtiski pārāks par savu oponentu, kurš arī bijis tiesībsargāšanas iestāžu darbinieks.

0 Komentāru