Premjers uzskata, ka jaunā VID vadītāja Cīrule ar pienākumiem tiks galā

1 komentārs

Iebildumu pret Valsts ieņēmuma dienesta (VID) jauno vadītāju Ilzi Cīruli nav arī valdībā – Ministru prezidents Māris Kučinskis uz jauno vadītāju raugās ar pozitīvām gaidām. Cīrulei piemītot nepieciešamās īpašības, lai tiktu galā ar dienesta vadīšanu. Lielas pārmaiņas iestādes darbībā no jaunās vadītājas gan neesot gaidāmas.

VID jaunās vadītājas rokās tiks nodots labā darba kārtībā – tā Ministru prezidentam apliecināja pašreizējā vadītāja pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā. Ar paveikto šajos mēnešos apmierināts arī Kučinskis, priecājoties, ka nodokļu ieņēmumi ir pieauguši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt jauno vadītāju Ilzi Cīruli premjers uzlūko ar pozitīvām gaidām – viņam esot pārliecība, ka Cīrule iestādi pilnveidos, nevis graus, veicot radikālas pārmaiņām.

Ne premjers, ne Pelēkā nedomā, ka dienestā gaidāma darbinieku rotāciju, ko iesāka iepriekšējā vadītāja Ināra Pētersone.

Darbu VID vadītājas amatā Cīrule varētu sākt jau nākamnedēļ.

TOP komentāri

  • haralds elceris
    +1 +1 0

    haralds elceris

    Sučinskis gadījumā neuzskata, ka arī pats tiek galā ar saviem pienākumiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl