Premjers: Slimnīcu kapacitāte šobrīd ir pietiekama

Pievienot komentāru

Slimnīcu kapacitāte šobrīd ir pietiekama, un ar visu var tikt galā, runājot par Covid-19 izplatību valstī, intervijā raidījumā “900 sekundes” sacīja premjers Krišjānis Kariņš (JV).

Vaicāts, kāda ir situācija ar medicīnas iestāžu kapacitāti, gatavību pacientu pieplūdumam, premjers akcentēja, ka otrdien Krīzes vadības padomes sēdē uzklausīja informāciju par šiem jautājumiem.

Lasi vēl: Vai ar ikvienu saaukstēšanās simptomu nedrīkst apmeklēt skolu vai bērnudārzu?

“Šobrīd mums kapacitāte pietiek, ar visu var tikt galā. Nav nekāda pamata uztraukties par šo,” viņš teica, piebilstot, ka visai uzmanībai patlaban jābūt vērstai uz to, lai cilvēki nesaslimtu, lai nekad nerastos jautājums par slimnīcu noslogotību.

Kariņš uzsvēra, ka patlaban tiek meklētas iespējas, kā ļaut ekonomikai un iedzīvotājiem pēc iespējas brīvi turpināt strādāt, vienlaikus sabiedrību pasargājot. “Darīsim visu, lai ekonomiku turētu atvērtu un pasargātu cilvēkus,” solīja valdības vadītājs.

Lasi vēl: Viss, kas Tev jāzina par jaunajiem Covid-19 ierobežojumiem

LETA jau vēstīja, ka no šodienas sejas aizsargmaskas valkāšana ir obligāta virknē publisko vietu, tostarp tirdzniecības vietās un stacijās. Savukārt no sestdienas tiks ieviesti arī stingrāki pulcēšanās un citi ierobežojumi.