Premjers par Mikrouzņēmumu nodokli: valdības plāni nemainīsies

Komentāri

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa plāni neizsludināt Saeimas pieņemto likumu, ar ko paredzēts likvidēt Mikrouzņēmumu nodokli, nemainīs to, ka šis nodoklis tiks likvidēts.

Tā norāda Ministru prezidents Māris Kučinskis. Premjers akcentē, ka prezidents vēlas, lai pirms Mikrouzņēmuma nodokļa likvidēšanas tiktu izstrādāts jauns regulējums, ar ko aizstāt mikrouzņēmumiem piemēroto nodokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

To valdība jau ir apņēmusies izdarīt. Kučinskis norāda, ka šāda prezidenta vēlme esot saprotama, tomēr tas nemainīšot plānus atteikties no Mikrouzņēmumu nodokļa.

To, ka prezidents sliecas neuzsludināt Mikrouzņēmuma nodokļa likvidēšanas likumu, kas pieņemts kopā ar nākamā gada valsts budžetu, LNT Ziņām apstiprināja Valsts prezidenta kancelejā.

Likumā paredzēts no šā nodokļa atteikties 2019. gadā. Valdošā koalīcija vēlas atteikties no šā regulējuma, norādot, ka Mikrouzņēmumu nodokļa maksātāji ir sociāli neaizsargāti, un daudzi uzņēmēji šo regulējumu izmanto, lai optimizētu nodokļus.

Video: LNT Ziņu sižets

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl