Premjers par Mikrouzņēmumu nodokli: valdības plāni nemainīsies

Komentāri

Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa plāni neizsludināt Saeimas pieņemto likumu, ar ko paredzēts likvidēt Mikrouzņēmumu nodokli, nemainīs to, ka šis nodoklis tiks likvidēts.

Tā norāda Ministru prezidents Māris Kučinskis. Premjers akcentē, ka prezidents vēlas, lai pirms Mikrouzņēmuma nodokļa likvidēšanas tiktu izstrādāts jauns regulējums, ar ko aizstāt mikrouzņēmumiem piemēroto nodokli.

To valdība jau ir apņēmusies izdarīt. Kučinskis norāda, ka šāda prezidenta vēlme esot saprotama, tomēr tas nemainīšot plānus atteikties no Mikrouzņēmumu nodokļa.

To, ka prezidents sliecas neuzsludināt Mikrouzņēmuma nodokļa likvidēšanas likumu, kas pieņemts kopā ar nākamā gada valsts budžetu, LNT Ziņām apstiprināja Valsts prezidenta kancelejā.

Likumā paredzēts no šā nodokļa atteikties 2019. gadā. Valdošā koalīcija vēlas atteikties no šā regulējuma, norādot, ka Mikrouzņēmumu nodokļa maksātāji ir sociāli neaizsargāti, un daudzi uzņēmēji šo regulējumu izmanto, lai optimizētu nodokļus.

Video: LNT Ziņu sižets

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl