Premjers lūdz KNAB steigšus izvērtēt Belēviča iespējamo interešu konfliktu

0 Komentāru
Premjers lūdz KNAB steigšus izvērtēt Belēviča iespējamo interešu konfliktu
FOTO: LETA

Vakar veselības ministrs Guntis Belēvičs iekļuva skandālā. Latvijas Avīzes publikācijā viņam tika pārmesta ārpus kārtas apkalpošana Latvijas Onkoloģijas centrā.

Premjerministrs lūdzis KNAB steidzami pārbaudīt, kas īsti noticis. Pats Belēvičs atkārto, ka tas viss ir meli un no amata atkāpties negrasās.

Premjerministrs Māris Kučinskis ar savu partijas biedru Belēviču tikās agri no rīta. Pēc stundu garas sarunas nekādu asu paziņojumu vai lēmumu nebija. Ierasti rāmajā garā Kučinskis atbildību par Belēviča iespējamajiem pārkāpumiem, apejot rindu Onkoloģijas centrā, nodeva KNAB izvērtēšanā.

Belevičs apgalvo, ka ticis apmelots, un rindas Onkoloģijas centrā neesot apgājis, bet ārstējies privātklīnikā. Tiklīdz KNAB pabeigs savu pārbaudi, viņš vērtēs iespēju tiesāties ar Latvijas Avīzi par nepatiesas informācijas paušanu.

Premjerministrs ar Belēviču pārrunājuši arī veselības politikas jautājumus, par kuriem ministrs arī saņēmis daudz kritikas. Nākamnedēļ Veselības ministrija iepazīstinās valdību ar ziņojumu par veselības aprūpes finansēšanas iespējamiem modeļiem nākotnē. Valdībai būs jāizšķiras par kādu no trim piedāvātajiem variantiem

Video

 

0 Komentāru