Premjers bažīgs par Saeimas izvēlēto “individuālo ceļu” Covid-19 epidemioloģiskās situācijas risināšanā

0 Komentāru
Premjers bažīgs par Saeimas izvēlēto “individuālo ceļu” Covid-19 epidemioloģiskās situācijas risināšanā
PAULA ČURSKTE/LETA

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) ir bažīgs par Saeimas izvēlēto “individuālo ceļu” Covid-19 epidemioloģiskās situācijas risināšanā.

Ceturtdien, 29. aprīlī, atklājot valdības sēdi, Kariņš komentēja Saeimā 29. aprīlī skatītos priekšlikumus par ierobežojumu mīkstināšanu atsevišķās jomās, piemēram, atļaut restorāniem atvērt āra terases. Pēc premjera teiktā, šis jautājums nav saskaņots ar Ministru kabinetu.

“Ja Saeima pati izdomā, ka var labāk, neuzklausot epidemiologus, tā ir cita situācija, un tas mūsu valsti ieliek neizmēģinātos ūdeņos,” pauda premjers.

Viņš norādīja, ka Saeima attiecībā uz epidemioloģisko situāciju un riskiem “dzīvo savu dzīvi, savā informatīvajā telpā”. “Es to vēroju, nedaudz nobažījies, jo ar dažādu rīcību varam izraisīt negaidītas sekas,” piebilda Kariņš.

Tāpat, pēc Ministru prezidenta domām, Saeima “sāk iet savu individuālu ceļu”. “Es nezinu, ko tas nozīmē juridiski, es to vēl noskaidrošu,” sacīja Kariņš, paužot neskaidrību par to, kādā veidā “noregulēsies” Saeimas un valdības sadarbība Covid-19 krīzes risināšanā.

0 Komentāru