Premjers atskaitās par padarīto un iezīmē darāmo

Komentāri

Premjers Māris Kučinskis ceturtdien no Saeimas tribīnes atskaitījās par paveikto un turpmāk plānoto.

Savā ziņojumā premjers iezīmēja darāmo septiņās jomās, ieskaitot nodokļus un ēnu ekonomikas apkarošanu, demogrāfiju, izglītību, nacionālās identitātes jautājumus un drošību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī mudināja par rītdienu domāt jau šodien – ņemot vērā gaidāmos izaicinājumus.

Lielākā uzmanība premjera runā tika atvēlēta ekonomikas izaugsmes veicināšanai, kam jākalpo par pamatu iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanai.

Veicamie pasākumi aptver plašu darbības lauku – sākot no maksātnespējas procesa sakārtošanas, kas ir noteikta kā viena no valdības prioritātēm, un beidzot ar oglekļa mazietilpīgas attīstības stratēģijas izstrādi.

Savukārt vismazāko uzmanību izpelnījusies sadaļa par veselības aprūpi, lai gan reforma šajā jomā dokumentā arī minēta kā viena no prioritātēm.

Ikgadējo premjera ziņojumu, Kučinskis parlamentāriešiem sniedza pirmo reizi, savas gandrīz desmit mēnešu premjerēšanas laikā.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl