Premjers atskaitās par padarīto un iezīmē darāmo

Komentāri

Premjers Māris Kučinskis ceturtdien no Saeimas tribīnes atskaitījās par paveikto un turpmāk plānoto.

Savā ziņojumā premjers iezīmēja darāmo septiņās jomās, ieskaitot nodokļus un ēnu ekonomikas apkarošanu, demogrāfiju, izglītību, nacionālās identitātes jautājumus un drošību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī mudināja par rītdienu domāt jau šodien – ņemot vērā gaidāmos izaicinājumus.

Lielākā uzmanība premjera runā tika atvēlēta ekonomikas izaugsmes veicināšanai, kam jākalpo par pamatu iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanai.

Veicamie pasākumi aptver plašu darbības lauku – sākot no maksātnespējas procesa sakārtošanas, kas ir noteikta kā viena no valdības prioritātēm, un beidzot ar oglekļa mazietilpīgas attīstības stratēģijas izstrādi.

Savukārt vismazāko uzmanību izpelnījusies sadaļa par veselības aprūpi, lai gan reforma šajā jomā dokumentā arī minēta kā viena no prioritātēm.

Ikgadējo premjera ziņojumu, Kučinskis parlamentāriešiem sniedza pirmo reizi, savas gandrīz desmit mēnešu premjerēšanas laikā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl