Premjers atskaitās par padarīto un iezīmē darāmo

Komentāri

Premjers Māris Kučinskis ceturtdien no Saeimas tribīnes atskaitījās par paveikto un turpmāk plānoto.

Savā ziņojumā premjers iezīmēja darāmo septiņās jomās, ieskaitot nodokļus un ēnu ekonomikas apkarošanu, demogrāfiju, izglītību, nacionālās identitātes jautājumus un drošību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī mudināja par rītdienu domāt jau šodien – ņemot vērā gaidāmos izaicinājumus.

Lielākā uzmanība premjera runā tika atvēlēta ekonomikas izaugsmes veicināšanai, kam jākalpo par pamatu iedzīvotāju dzīves kvalitātes paaugstināšanai.

Veicamie pasākumi aptver plašu darbības lauku – sākot no maksātnespējas procesa sakārtošanas, kas ir noteikta kā viena no valdības prioritātēm, un beidzot ar oglekļa mazietilpīgas attīstības stratēģijas izstrādi.

Savukārt vismazāko uzmanību izpelnījusies sadaļa par veselības aprūpi, lai gan reforma šajā jomā dokumentā arī minēta kā viena no prioritātēm.

Ikgadējo premjera ziņojumu, Kučinskis parlamentāriešiem sniedza pirmo reizi, savas gandrīz desmit mēnešu premjerēšanas laikā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl