Prasa “Trasta komercbanku” atzīt par maksātnespējīgu

Komentāri

Finanšu un kapitāla tirgus komisija vērsusies tiesā, prasot likvidējamo “Trasta komercbanku” atzīt par maksātnespējīgu.

Trasta komercbankas likvidācijas procesā ir konstatēts, ka bankas mantas nepietiek visu kreditoru prasījumu pilnīgai apmierināšanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbilstoši “Trasta komercbankas” likvidatora sniegtajai informācijai līdz šā gada februārim bankas kopējās saistības bija 124,6 miljoni eiro, bet bankas aktīvi bija 73 miljonu eiro apmērā. Tāpēc bankas likvidators pieņēmis lēmumu par bankrota procedūras uzsākšanu un maksātnespējas pieteikuma iesniegšanu tiesā.

“Trasta komercbankas” darbību izbeidza Eiropas Centrālās bankas lēmums pērnā gada marta sākumā tai anulēt licenci. Šāds lēmums tika pieņemts pēc Finanšu un kapitāla tirgus komisijas ierosinājuma, jo komercbanka ilgstoši pieļāva nopietnus pārkāpumus.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl