Praktiski mazbudžeta triki, kas padarīs vannas istabu par tavu mīļāko telpu mājoklī

Pievienot komentāru
Praktiski mazbudžeta triki, kas padarīs vannas istabu par tavu mīļāko telpu mājoklī
Pixabay

Dažkārt, lai savu ierasto mājas interjeru atsvaidzinātu, nepieciešama tikai ideja un nedaudz paša roku darba. Ne vienmēr vajadzīgs veikt remontu, lai telpai dotu jaunu ”elpu”. Kā teicis amerikāņu mākslinieks, dizainers Čārlzs Īmss, detaļas nav tikai detaļas – tās veido dizainu. Lūk, deviņi padomi, kas bez lieliem izdevumiem palīdzēs tavai vannas istabai iegūt jaunu skatu un kļūt par mājokļa mīļāko telpu.

Divi dušas aizkari

Divi dušas aizkari neitrālos toņos izskatīsies eleganti un piešķirs vannas istabai luksusa sajūtas.

Lielākas vannas iespaida radīšanai izmanto divus dušas aizkarus. Viss, kas tev nepieciešams, ir paņemt šķēres, pārgriezt dušas aizkaru uz pusēm un atbīdīt to katru savā vannas malā, un jaunais vannas istabas izskats ir iegūts.

pinterest

Koka kāpnes kā dvieļu turētājs

Lai vannas istabā ienestu mazliet lauku romantikas, kā dvieļu pakaramo izmanto koka kāpnes. Šī risinājuma ieguvums ir arī tas, ka nav nepieciešams urbt sienās kārtējos liekos caurumus. Kāpnes ir vienkārši jāatslien pret sienu. Ja vēlies, vari tās nokrāsot pieskaņotā vai, gluži pretēji, atšķirīgā krāsā, tādējādi piešķirot vannas istabai interesantu akcentu.

pinterest

Oriģināla ideja fēna un lokšķēru glabāšanai

Viss, kas tev nepieciešams, ir visparastākais PVC cauruļu savienojums, kas nopērkams teju jebkurā būvmateriālu veikalā, kā arī viens vai vairāki krāsas flakoniņi pēc izvēles. Vari izdekorēt PVC savienojumu arī ar dažādām uzlīmēm vai trafaretiem.

pinterest

Vanna, vīns un laba grāmata

Vanna, vīns un laba grāmata skan lieliski, bet tas viss parasti beidzas ar nopilinātām grāmatas lappusēm, kā arī neērtā vietā novietotu vīna glāzi, kuras saturam ir liela iespēja izlīt vannas putās. Lai tavi drēgnie rudens vakari kļūtu par seriālu zvaigznes cienīgu vannošanos, izveido šīm lietām praktisku koka paliktni, kas arī ikdienā būs burvīgs interjera priekšmets.

Šeit parādīts, kā pavisam vienkārši šādu paliktni izgatavot.

pinterest

Praktiska sienas dekorācija

Nelielā vannas istabā ir būtiski telpu izmantot maksimāli, vienlaikus neradot sajūtu, ka visa kā ir pārāk daudz. Šī lieliskā ideja kalpos ne vien kā dekoratīvs, bet arī kā praktisks elements. Izgatavo pie sienas novietojamu koka dekoru no burciņām, kurās glabāt zobu birstes, ausu kociņus, vates tamponiņus vai dekoratīvās kosmētikas otiņas. Liekot lietā radošu izdomu, burciņas vari izrotāt, noformēt vai pieskaņot vannas istabas krāsām.

Kā to izgatavot, skaties šeit!

pinterest

”Pom Pom” paklājs

Rudens bieži vien asociējas ar drēgnumu mājoklī. ”Pom Pom” paklājs būs lielisks palīgs mājīguma un siltu sajūtu radīšanai. Tas ir mīksts un labi papildinās interjeru. Viss, kas tev nepieciešams tā izgatavošanai, ir šķēres, vilnas dzija (faktūru un krāsu izvēlies pēc pašas ieskatiem), divi tualetes papīra ruļļi, paklāja pamatne, kā arī pavisam nedaudz brīvā laika, jo ”Pom Pom” paklāju izveidot ir tiešām ļoti viegli.

Šeit tu vari uzzināt, kā to paveikt soli pa solim.

pinterest

Ienes savā vannas istabā SPA sajūtas

Ja arī tu tuvākos vai tālākos ceļojumos mēdz staigāt gar jūras vai okeāna krastu, meklējot akmentiņus, kurus atvest mājās piemiņai, šis padoms tev var lieti noderēt. Liec tos lietā un iekļauj savā interjerā, vienlaikus palutinot savas pēdiņas, sajūtās atgriežoties saulainajās ceļojumu atmiņās. Izveido no tiem paklāju, ko vari novietot gan pie izlietnes, gan vannas vai dušas malas. Ņem vērā, ka tā svars būs atkarīgs no izmantoto akmentiņu izmēriem.

Kā to izgatavot, parādīts šeit.

pinterest

Ienes telpaugus arī vannas istabā!

Telpaugi ir lielisks palīgs, ja vēlies atsvaidzināt un papildināt vannas istabas interjeru. Šajā gadījumā nebaidies no principa – jo vairāk, jo labāk! Ir vairāki augi, kas piemēroti tropiskajam klimatam, kā arī tiem nav nepieciešams daudz gaismas. Tādi, piemēram, ir alveja, bambuss, orhideja un Bostonas papardes. Augus vari novietot gan tieši uz vannas malas, gan uz plauktiņiem vai arī veļas mašīnas. Ja telpā nav logu, vari izmantot kvalitatīvus mākslīgos augus, kas ievietoti podiņos.

pinterest

Mazgā un žāvē veļu skapītī!

Veļas mašīnas un veļas žāvētāja novietošana nelielā vannas istabā ir liels izaicinājums. Bez panikas! Lai mazas platības vannas istaba nezaudētu telpu, īpaši, ja jāuzstāda abas sadzīves tehnikas ierīces, novieto tās vienu virs otras. Šādu risinājumu iespējams iebūvēt arī skapītī, paslēpjot sadzīves tehniku no viesu acīm. Ja uz skapīša durvīm novietosi spoguli, tava vannas istaba izskatīsies nedaudz plašāka.

pinterest