Komentāri
Praida laikā ir augsts provokāciju risks, ziņo Drošības policija
FOTO: LETA

Nedēļas nogalē Rīgā plānoto praidu Krievija varētu izmantot, lai izplatītu mītu par Rietumu morālo pagrimumu, tā uzskata Drošības policija.

Drošības policija norādījusi, ka provokāciju iespēja pastāv ikvienā publiskā pasākumā un sestdien paredzētais Eiropraids nav izņēmums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču Drošības policijas vērtējumā šajā pasākumā provokāciju iespēja ir pat lielāka nekā bija Austrumu partnerības samita laikā, jo praids notiks pilsētas centrā, nevis ierobežotas pieejamības teritorijā kā samits.

Jau vēstīts, ka Rīgas dome ir koriģējusi organizācijas Mozaīka pieteiktā praida gājiena maršrutu, savukārt biedrībai Antiglobālisti atļauts piketēt pie Vērmanes dārza žoga.

Antiglobālisti gan nav apmierināti ar šādu lēmumu un to pārsūdzēs. Kopumā šonedēļ Rīgā gaidāmi aptuveni 50 dažādi ar praidu saistīti pasākumi, kurus varētu apmeklēt aptuveni tūkstoš viesu no ārzemēm. Savukārt praida gājienā sestdien varētu piedalīties aptuveni 2000 cilvēku

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl