Komentāri
Praida laikā ir augsts provokāciju risks, ziņo Drošības policija
FOTO: LETA

Nedēļas nogalē Rīgā plānoto praidu Krievija varētu izmantot, lai izplatītu mītu par Rietumu morālo pagrimumu, tā uzskata Drošības policija.

Drošības policija norādījusi, ka provokāciju iespēja pastāv ikvienā publiskā pasākumā un sestdien paredzētais Eiropraids nav izņēmums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču Drošības policijas vērtējumā šajā pasākumā provokāciju iespēja ir pat lielāka nekā bija Austrumu partnerības samita laikā, jo praids notiks pilsētas centrā, nevis ierobežotas pieejamības teritorijā kā samits.

Jau vēstīts, ka Rīgas dome ir koriģējusi organizācijas Mozaīka pieteiktā praida gājiena maršrutu, savukārt biedrībai Antiglobālisti atļauts piketēt pie Vērmanes dārza žoga.

Antiglobālisti gan nav apmierināti ar šādu lēmumu un to pārsūdzēs. Kopumā šonedēļ Rīgā gaidāmi aptuveni 50 dažādi ar praidu saistīti pasākumi, kurus varētu apmeklēt aptuveni tūkstoš viesu no ārzemēm. Savukārt praida gājienā sestdien varētu piedalīties aptuveni 2000 cilvēku

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl