Komentāri

Kopš gada sākuma Latvijā būtiski palielinājies pieteikto auto zādzību skaits, liecina apdrošinātāju apkopotā informācija. Laikā no janvāra līdz maija sākumam pieteikto zādzību skaits, salīdzinot ar 2014. gada pirmajiem mēnešiem, palielinājies par gandrīz 70%.

Pieteiktas auto zādzības, proti, tas nozīmē, ka kāds kaut ko nozog, piemēram, pie mums, Latvijā, un pārdod citur. Nereti automašīnu detaļas var konkurēt pat ar auto cenu. Tieši tā gadījies kādam vīrietim, kura auto riepas noskatījis garnadzis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar raidījumu Bez Tabu sazinājies skatītājs, kurš nonācis neapskaužamā situācijā. Viņa automašīnas, speciāli pasūtītos riepu diskus, kuru vērtība lēšama 3000 eiro vērtībā, nozadzis zaglis. Kopš zādzības izdarīšanas pagājis laiks un Valdis savas automašīnas diskus ierauga interneta izsoļu vietnē Ebay.

Valdim ir aizdomas, ka viņa īpašumu piesavinājies vīrietis, kurš iepriekš izrādījis interesi par automašīnas iegādi, jo brīdī, kad vīrietis ieradies automašīnu apskatīt, izrādījis pastiprinātu interesi par riepām un diskiem.

Policija norāda, ka aizdomās turamā persona jau atrodas policijas redzes lokā un tuvākajā laikā ieradīsies uz nopratināšanu.

Vairāk skaties pievienotajā video.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl