Postošs ugunsgrēks Rīgā, Hospitāļu ielā

Komentāri
Postošs ugunsgrēks Rīgā, Hospitāļu ielā
FOTO: LETA

Paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks sešstāvu dzīvojamā mājā Rīgā, Hospitāļu ielā 30a izcelās aizvadītajā naktī. Ugunsgrēks bez pajumtes atstājis piecus cilvēkus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) norāda, ka ugunsgrēkā neviens cilvēks nav cietis, jo visi laicīgi evakuējušies, tomēr pēc ugunsnelaimes piecas personas vairs nevar atgriezties savos dzīvokļos. Par šo cilvēku izmitināšanu solījusi parūpēties Rīgas pašvaldība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēma vakar plkst.23.37, ugunsgrēks tika lokalizēts šorīt plkst.3.19, bet pilnībā lokalizēts – tikai 4.54. Liesmas izpostīja 250 kvadrātmetrus jumta, 250 kvadrātmetrus nama sestā stāva un piecus kvadrātmetrus piektā stāva.

VUGD pagaidām atturas minēt iespējamos ugunsgrēka izcelšanās iemeslus, tos skaidros Valsts policija.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl