Komentāri
Positivus festivālā drošību uzraudzīs arī Igaunijas policisti; narkotikas meklēs kinologs ar suni
FOTO: LETA

Positivus festivālā, kas šajā nedēļas nogalē norisināsies Salacgrīvā, policija īpašu uzmanību pievērsīs narkotiku lietošanai, tostarp ar kinologu un suni tiks apsekota telšu pilsētiņa. Kopumā festivāla teritorijā strādās vairāki desmiti policistu. Tikmēr, dodoties uz festivālu, iedzīvotāji aicināti pievērst uzmanību satiksmes ierobežojumiem.

Līdz Positivus festivālam atlikušas divas dienas, un, lai informētu par pasākuma laikā gaidāmajiem drošības pasākumiem, policija šodien sasauca īpašu preses konferenci. Festivāla apmeklētājiem jārēķinās, ka ceļā uz Salacgrīvu vairākos posmos notiek remonts. Ar būvniekiem gan panākta vienošanās, ka uz festivāla laiku darbi tiks apturēti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr, lai sastrēgumos neiekļūtu automašīnas, kas nedodas uz festivālu, ir izstrādāts apbraucamais ceļš, uz kuru nepieciešamības gadījumā transports tiks novirzīts.

Par satiksmi un pasākuma drošību kopumā rūpēsies vairāki desmiti policistu, tostarp kolēģi no Igaunijas. Festivāla teritorijā šogad īpaša uzmanība tiks pievērsta telšu pilsētiņai, kurā iepriekš konstatēta narkotiku lietošana. Apreibinošās vielas šogad teritorijā meklēs kinologi ar īpaši mācītiem suņiem.

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, policija festivāla apmeklētājiem iesaka līdzi neņemt vērtīgas lietas, savukārt vecākiem ieteikts noskaidrot, kur grasās doties viņu atvases.

Ir bijuši gadījumi, kad policija festivālā konstatējusi pamatīgi iereibušus nepilngadīgos, kas par došanos uz festivālu vecākus nemaz nav informējuši.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl