Politologs: Levits nebūs “selfiju” prezidents, viņš nedzers kopā ar cilvēkiem alu kā Vējonis

4 komentāri
Politologs: Levits nebūs “selfiju” prezidents, viņš nedzers kopā ar cilvēkiem alu kā Vējonis
DMITRIJS SUĻŽICS, F64

“Ir vienkārši un sarežģīti veidi, kā kļūt par cilvēku līderi un mīlamu prezidentu. Es domāju, ka viņš ies sarežģītāko veidu,” tā intervijā LNT raidījumā “900 sekundes” par jaunievēlēto prezidentu Egilu Levitu sacīja politologs Filips Rajevskis.

Pēc Saeimas balsojumu apkopošanas un rezultātu paziņošanas Levits uzrunā atzina, ka viņš būšot tautas prezidents. “Es domāju, ka viņš nebūs tāds kā Vējonis. Viņš kopā ar cilvēkiem alu nedzers, basketbolu nespēlēs, viņš ir savādāks cilvēks,” komentējot Valsts prezidenta sacīto, piebilda politologs un SIA “Mediju tilts” līdzīpašnieks.

Rajevskis norādīja, ka tauta ir “gana atskatījusies tādus vienkāršus veidus, kā kļūt par cilvēku līderi un mīlamu prezidentu”.

“Visdrīzākais, tas nebūs “selfiju” un tādu pasākumu prezidents, kurš visos pasākumos ir par līgavu vai arī par nelaiķi. Viņš būs savādāks. Viņš ir to, ko viņš saka, cilvēks,” turpināja politologs.

Savukārt politoloģe, Rīgas Stradiņa universitātes profesore Ilga Kreituse, noklausoties Levita uzrunu, uzsvēra, ka tā bijusi “mazliet standartizēta, normāla, laba uzruna cilvēkiem, pirms es sāku kaut ko darīt, nevis programma un plāns, ko nu es tagad darīšu un kas no manis jāprasa”.

Saruna ar Ilgu Kreitusi un Filipu Rajevski