Politologs Ījabs neizslēdz varas maiņu Rīgā

Komentāri

Tagad ir zināmas visu valdības partiju lokomotīves pašvaldību vēlēšanām Rīgā. “Nacionālai apvienībai” patlaban ir divi kandidāti – parlamentārietis Rihards Kols un Rīgas domes deputāte Baiba Broka. Kurš no abiem kļūs par mēra kandidātu, partija paziņos pirmdien. “Vienotības” Rīgas mēra kandidāts ir Vilnis Ķirsis, Zaļo un zemnieku savienībai – Armands Krauze.

Politologs Ivars Ījabs norāda, ka šie cilvēki ir perspektīvi politiķi, tomēr neviens no viņiem vēl nevar veidot vērā ņemamu konkurenci valsts otrajam populārākajam politiķim Nilam Ušakovam. Tomēr Ījabs neizslēdz, ka labējās partijas var uzvarēt vēlēšanās Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Teorētiski šāds scenārijs ir iespējams. Nevajag aizmirst, ka par šiem gadiem šis tas sabiedrības attieksmē pret “Saskaņu” ir mainījies. Piemēram, notikumi ap Krimu. Iespējams, ka Ušakovam nāksies ļoti, ļoti strādāt, lai pārliecinātu to sev izšķirīgo latviešu daļu par sevi nobalsot. Ir iespējams risinājums, kurā Ušakovs zaudē varu Rīgā un tiek veidota kaut kāda valdības veida koalīcija,” uzskata politologs Ivars Ījabs.

Politologs arī neizslēdz, ka šoreiz cīņa par varu Rīgā būs asāka un netīrāka nekā iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās. Netiek izslēgts, ka publiskajā apritē nonāks kompromitējoši materiāli.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl