Politologs Ījabs neizslēdz varas maiņu Rīgā

Komentāri

Tagad ir zināmas visu valdības partiju lokomotīves pašvaldību vēlēšanām Rīgā. “Nacionālai apvienībai” patlaban ir divi kandidāti – parlamentārietis Rihards Kols un Rīgas domes deputāte Baiba Broka. Kurš no abiem kļūs par mēra kandidātu, partija paziņos pirmdien. “Vienotības” Rīgas mēra kandidāts ir Vilnis Ķirsis, Zaļo un zemnieku savienībai – Armands Krauze.

Politologs Ivars Ījabs norāda, ka šie cilvēki ir perspektīvi politiķi, tomēr neviens no viņiem vēl nevar veidot vērā ņemamu konkurenci valsts otrajam populārākajam politiķim Nilam Ušakovam. Tomēr Ījabs neizslēdz, ka labējās partijas var uzvarēt vēlēšanās Rīgā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Teorētiski šāds scenārijs ir iespējams. Nevajag aizmirst, ka par šiem gadiem šis tas sabiedrības attieksmē pret “Saskaņu” ir mainījies. Piemēram, notikumi ap Krimu. Iespējams, ka Ušakovam nāksies ļoti, ļoti strādāt, lai pārliecinātu to sev izšķirīgo latviešu daļu par sevi nobalsot. Ir iespējams risinājums, kurā Ušakovs zaudē varu Rīgā un tiek veidota kaut kāda valdības veida koalīcija,” uzskata politologs Ivars Ījabs.

Politologs arī neizslēdz, ka šoreiz cīņa par varu Rīgā būs asāka un netīrāka nekā iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās. Netiek izslēgts, ka publiskajā apritē nonāks kompromitējoši materiāli.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl