2 komentāri
Politiskajā telpā visiem ir izdevīgi, kad notiek uzbrukumi pret mani un partiju, uzskata Kaimiņš
FOTO: LETA

Politiskajā telpā visiem ir izdevīga situācija, kad notiek uzbrukumi pret mani un partiju “KPV LV”, šodien partijas biedru sapulcē pauda Saeimas deputāts, partijas priekšsēdētājs Artuss Kaimiņš.

Daļa no Kaimiņa uzstāšanās notika brīvākā izteiksmē un arī emocionāli, politiķim pateicoties par to, ka, neraugoties uz publiskajā telpā izplatīto informāciju, tik daudzi no biedriem ir ieradušies. Partijas vadītāja paustajam vairākas reizes sekoja biedru aplausi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Parlamentārietis uzsvēra, ka var izturēt sitienus, lai gan viņš jūtas kā esot “tumšā istabā un nesaprot, kurš uzbrūk”. Politiķis sacīja, ka ies uz sarunu, ja izmeklēšanas iestādes uz to aicinās, taču pagaidām “Misters Iespējams” pauž pārmetumus, kas ir “tikai un vienīgi iespējami”.

Politiķis pauda, ka “KPV LV” piedalīsies vēlēšanās Ventspilī, Rīgā un Ogrē, taču šodien netiks nosaukti sarakstu pirmie numuri.

Partijas sanāksmē pašlaik notiek diskusijas par izmaiņām politiskā spēka statūtos, par kuriem arī raisījās diskusijas. Pasākuma sākumā tika norādīts, ka sapulcei jānotiek raiti, ņemot vērā, ka telpas ir izīrētas uz dažām stundām.

“KPV LV” šodien notiek biedru sapulce, kurā tiek spriests arī par gatavošanos pašvaldību vēlēšanām.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl