Komentāri

Pašvaldību vēlēšanu dienā, 3. jūnijā, TV3 Ziņas saviem skatītājiem piedāvās ziņu speciālizlaidumu, kas sāksies pulksten 21.45. To vadīs Edijs Bošs un Arnis Krauze. Tiklīdz tas būs iespējams – tūlīt pēc iecirkņu slēgšanas – vēstīsim par potenciālajiem uzvarētājiem jeb vēlētāju aptauju rezultātiem pie balsošanas iecirkņiem Latvijas lielākajās pilsētās.

Kopā ar pieredzējušiem politikas žurnālistiem – žurnāla “Ir” galveno redaktori Nelliju Ločmeli un “Latvijas Avīzes” politikas nodaļas vadītāju Māri Antoneviču – vērtēsim vēlēšanu kampaņas un vēlētāju balsojumu, prognozēsim iespējamās koalīcijas un sazināsimies tiešraidē ar mēra amatu kandidātiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savs skats uz vēlēšanām ir arī atraktīvajiem politiķu “cepinātājiem”, komiķiem Edgaram Bāliņam un Rūdolfam Kugrēnam – TV3 studijā būs arī viņi.

Komiķi Edgars Bāliņš un Rūdolfs Kugrēns skaļas skatītāju ovācijas izpelnījās pērnā gada jūlijā sarunu festivālā “Lampa”. Viņi piedalījās “Politiķu cepienā”, kur viņi ”cepināja” politiķus par viņu politisko un publisko darbību https://skaties.lv/izklaide/raibumi/runa-ka-par-godu-imantam-paradniekam-meitenes-menesreizes-sakusas-saukt-par-imantdienam/

TV3 ziņu speciālizlaidums būs arī pēcvēlēšanu rītā, 4. jūnijā, pulksten 9.45. Tajā stāstīsim par vēlēšanu rezultātiem un piedāvāsim reportāžas no rezultātu sagaidīšanas partiju birojos, runāsim ar uzvarētājiem un zaudētājiem lielākajās vietvarās.

Aicinām izmantot mirkļbirku #tautaredz

Mēs sekosim līdzi arī tam, ko Jūs pamanīsiet vēlēšanu dienā! Tāpēc aicinām sociālajos tīklos izmantot mirkļbirku #tautaredz, un šādi mums paziņot par iespējamiem pārkāpumiem, neatļautu aģitāciju vai ko citu, kas traucē godīgai vēlēšanu norisei.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl