Kā gadu laikā mainījies mūsu politiķu izskats

23 komentāri
Kā gadu laikā mainījies mūsu politiķu izskats
(Foto: LETA)

Dzīves līkločos cilvēki ievērojami mainās, un bieži vien tas ir manāms arī izskatā, dažkārt pat ļoti… Portāls Skaties.lv ir apkopojis un salīdzinājis pašreizējo politiķu fotogrāfijas, kurās spilgtākie Latvijas deputāti redzami tagad un krietni senāk. Atļausimies minēt, ka daļu no viņiem jūs šādā izskatā vēl nebūsit redzējuši!

Ne velti latviešiem ir teiciens: “Tas jau gan labā maizē ticis!” – pat neanalizējot sīkāk mūsu pašreizējo Saeimas un Rīgas domes deputātu, kā arī citu svarīgu vīru (un sievu) ikmēneša atalgojumu, ir labi redzams, kā viņi mainījušies kopš brīža, kad tikuši apsēsties “lielajos krēslos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zemāk galerijā skaties 13 deputātu brīnumainās pārvērtības!

Nepatīk galerijas? Gribi ritināt? Lūdzu!

Andris Ameriks – šis kungs pašreiz ir Rīgas mēra Nila Ušakova vietnieks. Jau tālajos deviņdesmitajos fotolēca spēja fiksēt Amerika kunga acu mirdzumu, kas skaidri liecināja – fortūna no viņa nenovērsīsies. Ir skaidri redzams, ka arī pirms svarīgo amatu ieņemšanas Amerika kungs rūpējies par savu frizūru, taču agrākajās fotogrāfijās novērojamā nedaudz bālā ādā liecina, ka kungs tikai nesen sācis apmeklēt arī siltās zemes (vai iegādājies solārija abonementu).

Foto: LETA/ Saeimas arhīvs

Foto: LETA/ Saeimas arhīvs

Jānis Urbanovičs – jāatzīst, ka agrāk Jānis izskatījās pat nedaudz stilīgāk. Ja viņam pašlaik būtu šāda frizūra, Solvitai Āboltiņai noteiktu būtu ļoti nopietns konkurents.

Foto: LETA / Saeimas arhīvs

Foto: LETA / Saeimas arhīvs

Kārlis Seržants – liela daļa jaunās paaudzes (un varbūt ne tikai) cilvēku šo kungu iepazina kā LNT raidījuma Degpunktā vadītāju, bet nē – viņš darbojies arī Tieslietu ministrijā dažādos amatos, un kopumā zīmīgākā izmaiņa, kas viņu skārusi, ir uniformas nomaiņa pret Saeimas deputāta smalko fraku.

Foto: LETA

Foto: LETA

Nils Ušakovs – ir redzams, ka ar Nilu ir strādājuši profesionāļi, jo, ja salīdzinām, kāds zaļš un nevienam neredzams viņš bija savas žurnālistikas karjeras laikos un kādu redzam viņu tagad… Tur pat nav, ko salīdzināt! Prieks, ka sapratis īso matu burvību, citādi viņam diez vai būtu bijušas tik skaistas dāmas pie sāniem.

Foto: LETA

Foto: LETA

Mārtiņš Bondars – skatoties uz viņu, joprojām meklējas pēc vārda jauneklis. Lūk, šis džeks rūpējas par savu izskatu, iespējams, visvairāk no šā saraksta, jo izskatās tikpat lieliski kā pirms vairākiem gadiem.

Foto: LETA

Foto: LETA

Roberts Zīle – jā, laika zobs viņu nedaudz ir apstrādājis, bet pie sava stiliņa gan viņš turas joprojām. Nav pat īsti nekas piebilstams!

Foto: LETA

Foto: LETA

Artūrs Kaimiņš – viņš laikam ir vienīgais, kuram der attaisnojums: “Bet man tādas lomas bija jāspēlē!”

Foto: LETA

Foto: LETA

Lolita Čigāne – izskatās, ka deputātes amats viņai nācis tikai par labu. It kā darbam vajadzētu būt stresainākam, taču izskatās, ka Lolitai ir uzlabojusies miega kvalitāte, ja salīdzinām ar iepriekšējiem gadiem.

Foto: LETA

Foto: LETA

Raivis Dzintars – kungs kļuvis nopietnāks, ko var redzēt pēc vaibstiem, turklāt nav dzirdēts, ka viņā būtu iejaukusies plastiskā ķirurģija. Darbs Saeimā laikam ļoti norūda!

Foto: LETA

Foto: LETA

Jānis Bordāns – vēl viens, kuram izdevies saglabāt jauneklīgu izskatu. Tikpat labi šī bilde varētu būt fotografēta (ar kādu ”hipsterīgu” ierīci, piemēram, Zenit) arī pagājušajā vasarā.

Foto: LETA

Foto: LETA

Inguna Sudraba – saldo ēdienu esam pataupījuši beigām. Ja tagad Sudrabas kundze jāņem nopietni (daudzi to joprojām nespēj), tad kādreiz viņa izskatījās tieši pēc tādas dāmas, kādu viņu atdarināja humora šovs Valstī viss ir kārtībā!

Foto: LETA

Foto: LETA

Solvita Āboltiņa – nedaudz samelojām, jo, ja Urbanoviča kungs savu frizūru būtu saglabājis, konkurenci varbūt veidotu, bet uzvarētāju mēs visi labi zinām. Ja šādas “fričenes” ir iespējams iegūt, startējot Saeimā, nav saprotams, kāpēc sieviešu īpatsvars uz deputātu vietām nav būtiski pieaudzis…

Foto: LETA

Foto: LETA

Laimdota Straujuma – vēl viena dāma, kura izskata ziņā no pelēkās ierēdniecības izrāvusies politiskās elites avangardā! Izskats nešaubīgi par to liecina – ne ko īsti pielikt, ne atņemt.

Foto: LETA

Foto: LETA

Laimdota Straujuma un Solvita Āboltiņa – vai otrādi. Skaidri redzams, kā vēl salīdzinoši pavisam nesen Laimdota (ak, cik skaists vārds!) izskatījās blakus ekscentriskajai Solvitai. Un kā ir tagad!? Pavisam citādi dzīves krāsas rādās.

Foto: LETA

Foto: LETA

TOP komentāri

 • Cecīlija
 • godigi
  +3 +3 0

  godigi

  ko varetu pateikt,nekas nav mainijies so visu .....palikusi resnaki un par naudu var tas tizlas sejas pakorektet,bet dveseles ka ir netiras ta ari paliks un puceties vares par nodoklu maksataju naudu,ar vienu vardu sakot,divus vardus nav ko teikt...........
 • haralds elceris
  +2 +2 0

  haralds elceris

  pofig, kā mainījies izskats, bet lielums ne gudrāki, ne godīgāki nav kļuvuši!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl