Komentāri

Personām, kurām tiks piešķirts bēgļa statuss, pabalsts būs 139 eiro mēnesī līdzšinējo 256 eiro vietā. Par to šodien vienojās trīs varas partijas – Vienotība, Zaļo un zemnieku savienība un Nacionālā apvienība.

Šāds pabalsts atbilst minimālā ienākuma apmēram. Par otro vai trešo ģimenes locekli bēgļi varēs saņemt pabalstu 70% apmērā no minimālā ienākuma, proti, 97 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja ar šādiem ienākumiem bēglim pienāktos maznodrošinātā vai trūcīgā statuss, viņš saņemtu atbalstu no pašvaldības. Vienlaikus partijas vienojās, ka valsts kompensēs papildu izdevumus pašvaldībām, kas tām radīsies saistībā ar bēgļu uzturēšanu.

Politiķi arī piekrīt, ka bēgļiem, kuri apsver iespēju doties uz Latviju, esot jāskaidro, ka pabalsti un sociālekonomiskie apstākļi šeit nav pārāk labvēlīgi, ja salīdzina ar citām Eiropas Savienības valstīm.

Bēgļa pabalstu var saņemt vienu gadu. Pabalsta izmaksa tiek pārtraukta, ja cilvēks ar bēgļa statusu sāk strādāt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl