Komentāri

Pavērsiens valdības veidošanas sarunās. Valsts prezidents Raimonds Vējonis ir nolēmis uzņemties iniciatīvu premjera amata kandidāta izvirzīšanā.

Vējonis par to paziņoja pēc šodien notikušām neformālām sarunām ar koalīcijas partijām, kuras trīs nedēļu laikā tā arī neesot spējušas vienoties par jaunu valdību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpēc prezidents nolēmis mainīt atvaļinājuma plānus un nākamnedēļ pats uzrunāt iespējamos premjera amata kandidātus. Viņš norādīja, ka amata kandidāti esot jāmeklē politiskajās partijās.

Prezidents vienlaikus akcentēja, ka nākamā valdošā koalīcija ir jāveido tām pašām trim partijām, kas veido arī demisionējušo Ministru kabinetu – Vienotībai, Zaļo un zemnieku (ZZS) savienībai un Nacionālajai apvienībai (NA).

Prezidents no atvaļinājuma plāno atgriezties 6. janvārī, līdz ar to pirmā iespējamā tikšanās ar kādu potenciālo premjera amata kandidātu varētu notikt nākamajā piektdienā.

Šodien notika arī neformālas Valsts prezidenta sarunas ar Vienotību, ZZS un NA.

Zaļie zemnieki paziņoja, ka nolēmuši savu kandidātu uz Ministru prezidenta amatu nevirzīt. Tikmēr Vienotība gatava piedāvāt savu kandidātu, un partijas valde par turpmāko rīcību spriedīs pirmdien.

Pašlaik jau tiek pieļauta iespēja, ka partija atteiksies no savas līdz šim vienīgās pretendentes uz premjera amatu – Solvitas Āboltiņas kandidatūras, pret kuru iebilduši iespējamie valdības partneri.

Tikmēr Nacionālās apvienības NA pārstāvji akcentēja, ka Solvitas Āboltiņas kandidatūras jautājums esot izsmelts, un Vienotībai tas būtu jāsaprot.

Partijas līderi norādīja, ka nākamajā valdībā vajadzētu būt pēc iespējas mazāk izmaiņām attiecībā uz koalīcijas sastāvu un atbildības sfēru sadalījumu.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl