ZZS Jūrmalā pirms vēlēšanām sola katram pensionāram 100 eiro un Truksni par mēru

3 komentāri

Jūrmala pašlaik ir Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) bastions, un atdot varu politiskais spēks negrasās – priekšvēlēšanu kampaņā tā katram pensionāram piedāvā 100 eiro un ar korupcijas skandālu aizgājušo Gati Truksni atkal kā pilsētas mēru. TV3 Ziņu sarunas ar vēlētājiem liecina, ka naudas balvas ir spēcīgs arguments, tādēļ Trukšņa konkurentiem būs, ko pasvīst, lai zaļzemniekus nobīdītu malā.

Uzreiz pēc iepriekšējām vēlēšanām Gatis Truksnis steidza vienoties ar pārējiem deputātiem, kā rezultātā koalīcijā bija gan Vienotība, gan Nacionālā apvienība, kopumā 10 no 15 deputātiem. Tādas opozīcijas pilsētā īsti nemaz nav. Kā stāsta Jūrmalā, Truksnis ir pratis parūpēties arī par politiskajiem konkurentiem, pretī saņemot atbalstu saviem plāniem.

Jūrmalas mēra reputāciju ir aptraipījuši vairāki skandāli. Piemēram, 2012. gadā Truksnis par 4268 eiro jūrmalnieku nodokļu maksātāju naudas iegādājās iespaidīgu zelta ķēdi. Pērn viņu aizturēja KNAB lietā par iespējamu ZZS nelikumīgu finansēšanu. Šā gada sākumā Truksnis atkāpās, sakot, ka ir noguris, un mēra krēslu uz laiku ieņēma Trukšņa partijas biedrene Rita Sproģe. Tomēr ZZS saraksta pirmais numurs šajās vēlēšanos atkal ir Gatis Truksnis.

TV3 Ziņas aptaujāja jūrmalniekus, kas dzīvo Kauguros – tālu prom no Jomas ielas pārticības. Viņi sūdzas, ka ikdienā spiesti maksāt milzu rēķinus par komunālajiem pakalpojumiem, karsto ūdeni, un tieši ikdienas rūpes ir visnomācošākās. Tomēr Gati Truksni joprojām uzskata par labāko mētra kandidātu.

Skaties VIDEO un uzzini vairāk!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl