Zviedrija ir izrādījusi solidaritāti Baltijas valstīm, pauž Straujuma

Komentāri

Zviedrija izrādījusi Latvijai solidaritāti saistībā ar notikumiem Ukrainā, un tas izpaudās, Zviedrijas jaunajam premjeram apmeklējot Rīgu. Arī šo Skandināvijas valsti satrauc drošības aspekti, un tā plāno veidot ciešāku sadarbību ar NATO, kā arī stiprināt saites ar Latviju, Ministru prezidente Laimdota Staujuma sacīja intervijā raidījumā 900 sekundes.

Zviedrijas jaunais premjerministrs S. Lefvens, kurš pārstāv sociāldemokrātisko politisko spēku, pirmais no šīs Skandināvijas valsts augstajām amatpersonām devās vizītē uz Baltiju tik drīz pēc ievēlēšanas.

Sadarbība ar Latviju nebūs gluži militāra, taču tikšanās laikā tika runāts par Baltijas jūras valstu attīstības programmu, kur abas puses vienojās, ka Latvijas prezidentūras laikā Latvija varētu pievērsties vairāk šai programmai, sacīja L. Straujuma.

Jau ziņots, ka Zviedrijā radušās aizdomas, ka pie tās krastiem slēpjas, iespējams, Krievijas zemūdens kuģis. Zviedrijas armija preses konferencē publiskojusi foto, kurā redzams kāds neidentificēts peldlīdzeklis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl