Zviedrija ir izrādījusi solidaritāti Baltijas valstīm, pauž Straujuma

Komentāri

Zviedrija izrādījusi Latvijai solidaritāti saistībā ar notikumiem Ukrainā, un tas izpaudās, Zviedrijas jaunajam premjeram apmeklējot Rīgu. Arī šo Skandināvijas valsti satrauc drošības aspekti, un tā plāno veidot ciešāku sadarbību ar NATO, kā arī stiprināt saites ar Latviju, Ministru prezidente Laimdota Staujuma sacīja intervijā raidījumā 900 sekundes.

Zviedrijas jaunais premjerministrs S. Lefvens, kurš pārstāv sociāldemokrātisko politisko spēku, pirmais no šīs Skandināvijas valsts augstajām amatpersonām devās vizītē uz Baltiju tik drīz pēc ievēlēšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadarbība ar Latviju nebūs gluži militāra, taču tikšanās laikā tika runāts par Baltijas jūras valstu attīstības programmu, kur abas puses vienojās, ka Latvijas prezidentūras laikā Latvija varētu pievērsties vairāk šai programmai, sacīja L. Straujuma.

Jau ziņots, ka Zviedrijā radušās aizdomas, ka pie tās krastiem slēpjas, iespējams, Krievijas zemūdens kuģis. Zviedrijas armija preses konferencē publiskojusi foto, kurā redzams kāds neidentificēts peldlīdzeklis.

Lasi vēl