Ziņojums: Kariņa vadītā valdība pirmajā gadā ir strādājusi konstruktīvi, atbildīgi un profesionāli

Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa (“Jaunā Vienotība”) vadītā valdība savā pirmajā gadā ir strādājusi konstruktīvi, atbildīgi un profesionāli, teikts otrdien valdībā atbalstītajā Ministru prezidenta sagatavotajā ziņojumā Saeimai par Ministru kabineta paveikto un iecerēto darbību.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Inga Rutkovska Barone
 • liga sulga

  liga sulga

  pretigi klausities sitos liekezus,tik slavina savus darbus.kas labs ir izdarits ,lai cilveki dzivotu? sitie tik zmiedz ko vien var.ja par sevi nav aizmirsusi,tur viss uz URRA.vinkele atlaujas nocakaret nodoklu maksataju naudu,kautkada apsaubama brauciena uz arzemem.ko vina ir panakusi veselibas laba-NEKO-lai atmaksa savas izklaides no sava maka.
 • jupis
 • Arnis Speiga
 • kauns

  kauns

  Priekš kuriem tad viņa pavadiņā valdība strādājusi?Tikai ne tautas labā!Cilvēki mūk projām no šitās valsteles kurai vairs nav nākotnes!Vai to viņi apjēdz?Kur tik nepaskatīsies-visur viss nolaists!Lai pabraukā apkārt,paprasās,tad tik zinātu tautas domas par šiem liekēžiem!Bardaks,ne valdība!interesē tik savas kabatas,ne tautas labklājība!Kā nav kauna viņus par to slavēt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!