Zināms, ar kādiem numuriem partijas startēs Eiropas Parlamenta vēlēšanās

0 Komentāru

Izlozēti kārtas kārtas numuri, ar kuriem partijas piedalīsies pavasara beigās gaidāmajās Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās.

Vēlēšanās kopumā startēs 16 saraksti. Pirmo kārtas numuru, tāpat kā nesen notikušajās Saeimas vēlēšanās, izlozēja Latvijas Krievu savienība (LKS). Savukārt ar pēdējo – 16. kārtas numuru – startēs “Jaunā Vienotība”.

EP deputāta amata kandidāts Andrejs Pagors (LKS) norāda: “Visi, protams, cīnījās par pirmo vietu, un mēs esam pirmie. Protams, tā ir tikai izloze. Tagad jāstrādā, un priekšā ir liels darbs.”

Savukārt EP deputāta amata kandidāts Arvils Ašeradens (“Jaunā Vienotība”) pauda: “Jau rakstos ir sacīts, ka tie pēdējie būs tie pirmie, un faktiski ar tādu sajūtu mēs ejam uz vēlēšanām.”

Partija “Latviešu nacionālisti” vēlēšanās kandidēs ar 2. numuru, Latvijas Reģionu apvienība ar 3.numuru un Zaļo un zemnieku savienība piedalīsies ar 4.numuru.

Ar 5. numuru kandidēs partija “KPV LV”, ar 6.numuru vēlēšanās piedalīsies partija “Progresīvie”, ar 7. numuru partiju apvienība “Jaunā Saskaņa” un ar 8. numuru Jaunā konservatīvā partija.

Partiju apvienība “Attīstībai/Par!” startēs ar 9. numuru, partija “Saskaņa” ar 10. numuru, nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK piedalīsies vēlēšanās ar Nr. 11 un Rīcības partija kandidēs ar 12. numuru.

EP vēlēšanās partiju apvienība “Atmoda” startēs ar 13. numuru, “Centra partija” ar 14. numuru un ar 15. numuru vēlēšanās piedalīsies Latvijas Sociāldemokrātiskā strādnieku partija.

Jānorāda gan, ka līdz šim nav konstatētas kādas kopsakarības starp izlozēto kārtas numuru un uzrādīto sniegumu vēlēšanās. Latvijas iedzīvotāju Eiroparlamenta deputātus ievēlēs pēc diviem mēnešiem – 25. maijā.
0 Komentāru