Zināms, ar kādiem numuriem partijas startēs 13. Saeimas vēlēšanās

8 komentāri
Zināms, ar kādiem numuriem partijas startēs 13. Saeimas vēlēšanās
Foto: Evija Trifanova/LETA

Piektdien, 10. augustā, Saeimas nama Sarkanajā zālē izlozēti 13.Saeimas vēlēšanām reģistrēto deputātu kandidātu sarakstu numuri, informē Centrālās vēlēšanu komisija (CVK).

Gaidāmajās vēlēšanās ar pirmo numuru startēs Latvijas Krievu savienība. Pirmais kārtas numurs dod tiesības atrasties vēlēšanu zīmju komplekta, kas tiek izsniegts vēlētājiem izvēles izdarīšanai, augšpusē.

Ar otro numuru startēs Jaunā konservatīvā partija, ar trešo – “Rīcības partija”, bet ceturtais numurs Saeimas vēlēšanās būs nacionālajai apvienībai “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK. Piekto kārtas numuru izlozēja partija “Progresīvie”, bet sesto – Latvijas centriskā partija.

Septītais numurs izlozē tika partiju apvienībai “LSDSP/KDS/GKL”, astotais – partijai “No sirds Latvijai”, devītais – partijai “Saskaņa”, bet desmitais – partiju apvienībai “Attīstībai/Par!”. Latvijas Reģionu apvienība izlozēja 11. numuru, “Latviešu nacionālisti” – 12. kārtas numuru, bet 13. numurs tika partiju apvienībai “Jaunā Vienotība”.

Ar 14. numuru Saeimā startēs “Par Alternatīvu”, 15. kārtas numurs būs partijai “KPV LV”, bet pēdējais kandidātu saraksts vēlēšanu biļetenu komplektā ar 16. numuru būs Zaļo un zemnieku savienība.

13. Saeimas vēlēšanas notiks oktobra pirmajā sestdienā.

8 komentāri