Komentāri

Pēc tam, kad diviem ”Nacionālās apvienības” ministriem – Baibai Brokai un Romānam Naudiņam – netika piešķirta pielaide valsts noslēpumiem, politiskā spēka ”Nacionālā apvienība” pārstāvjiem nevajadzētu piedalīties slepenu jautājumu lemšanā valdībā, partijas līdzpriekšsēdētājs un Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle.

Proti, sevišķi svarīgu un konfidenciālu jautājumu lemšanā nevajadzētu piedalīties arī kultūras ministrei Dacei Melbārdei, lai vēlētāji zina, ka atbildību par šiem jautājumiem pilnībā uzņemsies ”Vienotība”, skaidroja R. Zīle.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

R. Zīle arī kritizēja to, ka, lemjot par pielaidi valsts noslēpumam, Satversmes aizsardzības birojs (SAB) izmantoja maksimālo termiņu, kas dots lēmuma pieņemšanai.

Foto: LETA

Foto: LETA

Eiroparlamenta deputāts Roberts Zīle:Negribu apšaubīt SAB lēmumu, taču ir skaidrs, ka abos gadījumos izmantojot maksimālo termiņu lēmuma pieņemšanai, tika radīta ažiotāža medijos un sabiedrībā.

R. Zīle pieļāva, ka arī, lemjot par pielaidi valsts noslēpumam jaunajam tieslietu ministram Gaidim Bērziņam, SAB varētu izmantot maksimālo termiņu, lai pieņemtu lēmumu.

Viņš pauda, ka sevišķi svarīgie jautājumi patlaban valdībā tiek lemti nekonsekventi – par bankas “Citadele” pārdošanu tiek lemts teju steigā, taču par “Latvijas gāze” akciju iegādi tiek lemts pārāk lēni.

Portāls SKATIES jau ziņoja, ka R. Naudiņš pieļauj iespēju – SAB lēmums nepiešķirt viņam pielaidi valsts noslēpumam varētu būt saistīts ar viņa viedokli, ka banku “Citadele” patlaban nevajag pārdot.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl